Osnovna škola Mokošica

Futsal OŠ dječaci do VI. razreda – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u futsalu za dječake do VI. razreda je ŠŠD „Ombla“ Osnovna škola „Mokošica“ Dubrovnik
Osnovna škola Stjepana Radića Metković

Futsal OŠ djevojčice do VI. razreda – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u futsalu za djevojčice do VI. razreda je ŠŠD „Predolac“ Osnovna škola Stjepana Radića Metković
Osnovna škola Župa dubrovačka

Odbojka OŠ djevojčice do VI. razreda – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u odbojci za djevojčice do VI. razreda je ŠŠD „Brenum“ Osnovna škola Župa dubrovačka Mlini
Osnovna škola Gruda

Odbojka OŠ dječaci do VI. razreda – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u odbojci za dječake do VI. razreda je ŠŠD „Konavle“ Osnovna škola „Gruda“
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića

Rukomet SŠ djevojke – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u rukometu za djevojke je ŠŠD „Ploča“ Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića Ploče
Srednja škola Metković

Rukomet SŠ mladići – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u rukometu za mladiće je ŠŠD „Narona“ Srednja škola Metković
Osnovna škola Stjepana Radića Metković

Rukomet OŠ dječaci – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u rukometu za dječake je ŠŠD „Predolac“ Osnovna škola Stjepana Radića Metković
Osnovna škola Vladimira Nazora Ploče

Rukomet OŠ djevojčice – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u rukometu za djevojčice je ŠŠD „Ploče“ Osnovna škola „Vladimir Nazor“ Ploče

Održan sastanak s predstavnicima Saveza školskog sporta DNŽ

Zamjenica župana Žaklina Marević i v.d. pročelnice UO za društvene djelatnosti Jelena Dadić sastale su se danas u Palači Ranjina s predstavnicima Saveza školskog sporta Dubrovačko-neretvanske županije.
Osnovna škola Stjepana Radića Meković

Futsal OŠ djevojčice – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u futsalu za djevojčice je ŠŠD „Predolac“ Osnovna škola Stjepana Radića Metković
Pomorsko tehnička škola Dubrovnik

Odbojka SŠ mladići – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u odbojci za mladiće je ŠŠD „Pomorac“ Pomorsko-tehnička škola Dubrovnik
Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik

Košarka OŠ dječaci – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u košarci za dječake je ŠŠD „Vidra“ Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik
Osnovna škola Ivana Gundulića Dubrovnik

Košarka OŠ djevojčice – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u košarci za djevojčice je ŠŠD „Gundulić“ Osnovna škola Ivana Gundulića Dubrovnik
Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik

Košarka SŠ mladići – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u košarci za mladiće je ŠŠD „Viktorija“ Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik
Gimnazija Dubrovnik

Košarka SŠ djevojke – 2018/2019

Županijski prvak srednjih osnovnih škola u košarci za djevojke je ŠŠD „Gimnazijalac“ Gimnazija Dubrovnik
Osnovna škola „Mokošica“ Dubrovnik

Futsal OŠ dječaci – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u futsalu za dječake je ŠŠD „Ombla“ Osnovna škola „Mokošica“ Dubrovnik
Gimnazija Dubrovnik

Odbojka SŠ djevojke – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u odbojci za djevojke je ŠŠD „Gimnazijalac“ Gimnazija Dubrovnik
Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića Metković

Kros OŠ djevojčice do VI. razreda – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u krosu za djevojčice do VI. razreda je ŠŠD „Gusar“ Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića Metković
Osnovna škola Stjepana Radića Metković

Kros OŠ dječaci do VI. razreda – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u krosu za dječake do VI. razreda je ŠŠD „Predolac“ Osnovna škola Stjepana Radića Metković
Osnovna škola Blato

Šah OŠ djevojčice – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u šahu za djevojčice je ŠŠD „Blato“ Osnovna škola „Blato“ Blato

Šah OŠ dječaci – 2008/2019

Županijski prvak osnovnih škola u šahu za dječake je ŠŠD „Predolac“ Osnovna škola Stjepana Radića Metković
Ekonomska i trgovačka škola Dubrovnik

Badminton SŠ djevojke – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u badmintonu za djevojke je ŠŠD „Crvena Hrvatska“ Ekonomska i trgovačka škola Dubrovnik
Gimnazija Dubrovnik

Badminton SŠ mladići – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u badmintonu za mladiće je ŠŠD „Gimnazijalac“ Gimnazija Dubrovnik
Osnovna škola Lapad Dubrovnik

Badminton OŠ djevojčice – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u badmintonu za djevojčice je ŠŠD „Petka“ Osnovna škola „Lapad“ Dubrovnik
Osnovna škola Ivana Gundulića Dubrovnik

Badminton OŠ dječaci – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u badmintonu za dječake je ŠŠD „Gundulić“ Osnovna škola Ivana Gundulića Dubrovnik
Osnovna škola Mokošica

Gimnastika OŠ djevojčice – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u gimnastici za djevojčice je ŠŠD „Ombla“ Osnovna škola Mokošica
Osnovna škola Blato

Gimnastika OŠ dječaci – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u gimnastici za dječake je ŠŠD „Blato“ Osnovna škola Blato
Osnovna škola Mokošica

Odbojka OŠ dječaci -2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola uodbojci za dječake je ŠŠD „Ombla“ Osnovna škola Mokošica
Osnovna škola Lapad

Odbojka OŠ djevojčice -2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u odbojci za djevojčice je ŠŠD „Petka“ Osnovna škola Lapad
Osnovna škola Cavtat

Judo OŠ djevojčice – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u judu za djevojčice je ŠŠD „Cavtat“ Osnovna škola Cavtat
Osnovna škola Mokošica

Judo OŠ dječaci – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u judu za dječake je ŠŠD „Ombla“ Osnovna škola Mokošica

Održan ždrijeb za Državno prvenstvo ŠŠD

U Hrvatskom školskom sportskom savezu održan je 19.01.2019. ždrijeb za Državno prvenstvo ŠŠD osnovnih i srednjih škola.
Srednja škola Vela luka

Kros SŠ djevojke – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u krosu za djevojke je ŠŠD „Dupin“ Srednje Vela Luka
Srednja škola Blato

Kros SŠ mladići – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u krosu za mladiće je ŠŠD „ŠKOJ“ Srednja škola Blato
Osnovna škola Vela luka

Stolni tenis OŠ djevojčice – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u stolnom tenisu za djevojčice je ŠŠD „Val“ Osnovna škola Vela Luka
Osnovna škola Cavtat

Stolni tenis OŠ dječaci – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u stolnom tenisu za dječake je ŠŠD „Cavtat“ Osnovna škola Cavtat
Osnovna škola Petra Kanavelića Korčula

Plivanje OŠ djevojčice – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u plivanju za djevojčice je ŠŠD „Kanavelić“ Osnovna škola Petra Kanavelića Korčulaa
Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik

Plivanje OŠ dječaci – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u plivanju za dječake je ŠŠD „Vidra“ Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik
Pomorska tehnička škola Dubrovnik

Futsal SŠ mladići – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u futsalu za mladiće je ŠŠD „Pomorac“ Pomorsko-tehnička škola Dubrovnik
Srednja škola Metković

Futsal SŠ djevojke – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u krosu za djevojke je ŠŠD „Narona“ Srednje škole Metković
Srednja škola Vela luka

Stolni tenis SŠ mladići – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u stolnom tenisu za mladiće je ŠŠD „Dupin“ Srednja škola Vela Luka
Srednja škola Vela luka

Stolni tenis SŠ djevojke – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u stolnom tenisu za djevojke je ŠŠD „Dupin“ Srednje škole Vela Luke
Srednja škola Blato

Atletika SŠ mladići – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u atletici za mladiće je ŠŠD „ŠKOJ“ Srednja škola Blato
Klasična gimnazija Ruđera Boškovića Dubrovnik

Atletika SŠ djevojke 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u atletici za djevojke je ŠŠD „Ruđer“ Klasične gimnazije Ruđera Boškovića s pravom javnosti Dubrovnik
Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića

Kros OŠ djevojčice – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u krosu za djevojčice je ŠŠD „Gusar“ Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića Metković
Osnovna škola Vela luka

Kros OŠ dječaci – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u krosu za dječake je ŠŠD „Val“ Osnovna škola Vela Luka
Osnovna škola Mihovila Pavlinovića Metković

Atletika OŠ djevojčice – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u atletici za djevojčice je ŠŠD „Gusar“ Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića Metković
Osnovna škola Mihovila Pavlinovića Metković

Atletika OŠ dječaci – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u atletici za dječaci je ŠŠD „Gusar“ Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića Metković