Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE
Osnovna škola Vela luka

Stolni tenis OŠ djevojčice – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u stolnom tenisu za djevojčice je ŠŠD „Val“ Osnovna škola Vela Luka
Osnovna škola Cavtat

Stolni tenis OŠ dječaci – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u stolnom tenisu za dječake je ŠŠD „Cavtat“ Osnovna škola Cavtat
Osnovna škola Petra Kanavelića Korčula

Plivanje OŠ djevojčice – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u plivanju za djevojčice je ŠŠD „Kanavelić“ Osnovna škola Petra Kanavelića Korčulaa
Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik

Plivanje OŠ dječaci – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u plivanju za dječake je ŠŠD „Vidra“ Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik
Pomorska tehnička škola Dubrovnik

Futsal SŠ mladići – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u futsalu za mladiće je ŠŠD „Pomorac“ Pomorsko-tehnička škola Dubrovnik
Srednja škola Metković

Futsal SŠ djevojke – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u krosu za djevojke je ŠŠD „Narona“ Srednje škole Metković
Srednja škola Vela luka

Stolni tenis SŠ mladići – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u stolnom tenisu za mladiće je ŠŠD „Dupin“ Srednja škola Vela Luka
Srednja škola Vela luka

Stolni tenis SŠ djevojke – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u stolnom tenisu za djevojke je ŠŠD „Dupin“ Srednje škole Vela Luke
Srednja škola Blato

Atletika SŠ mladići – 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u atletici za mladiće je ŠŠD „ŠKOJ“ Srednja škola Blato
Klasična gimnazija Ruđera Boškovića Dubrovnik

Atletika SŠ djevojke 2018/2019

Županijski prvak srednjih škola u atletici za djevojke je ŠŠD „Ruđer“ Klasične gimnazije Ruđera Boškovića s pravom javnosti Dubrovnik
Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića

Kros OŠ djevojčice – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u krosu za djevojčice je ŠŠD „Gusar“ Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića Metković
Osnovna škola Vela luka

Kros OŠ dječaci – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u krosu za dječake je ŠŠD „Val“ Osnovna škola Vela Luka
Osnovna škola Mihovila Pavlinovića Metković

Atletika OŠ djevojčice – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u atletici za djevojčice je ŠŠD „Gusar“ Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića Metković
Osnovna škola Mihovila Pavlinovića Metković

Atletika OŠ dječaci – 2018/2019

Županijski prvak osnovnih škola u atletici za dječaci je ŠŠD „Gusar“ Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića Metković