Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT PLIVANJE
2. OŠ / SŠ OSNOVNA ŠKOLA
3. M / Ž DJEČACI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 11.12.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 13.12.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 4
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 6
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 35
11. IME I PREZIME SUDACA  

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ MARINA DRŽIĆA DUBROVNIK VIDRA SANDRA TOŠOVIĆ LOVRO BRAĆ, ZVONIMIR MILOGLAV, ANDRIJA CETINIĆ, PATRIK KOLAK, VLAHO PAVLIĆ, PAULO BRAĆ, BRUNO DAMIĆ, ROKO ZVONE, TONI ŠARIĆ
2. OSNOVNA ŠKOLA PETRA KANAVELIĆA, KORČULA PETAR KANAVELIĆ ADRIANA BARČIĆ VITO FAVRO, MARKO FILIPPI, MAMIM NOAH VUČKOVIĆ, JAKOV BAKARIĆ, VIKTOR ANTUNOVIĆ, ANDREJ ŠAIN, DINO ŠAIN, TONI GRBIN, ROKO KRKELJAŠ
3. OŠ LAPAD PETKA HADŽIRA BRKOVIĆ ANTUN KLJUNAK, DAVOR PAVIŠA, MARO ŠUŠIĆ, PETAR KULAŠ, IVANO VLAHOVIĆ, NIKŠA BRZICA, JURAJ BARČOT, BRUNO ĐUHO, ANTE JERKOVIĆ
4. OŠ IVANA GUNDULIĆA GUNDULIĆ KARMELA NIKOLIĆ PRKAČIN JOSIP TOLJA, IVAN BEGIĆ, VLAHO NENADIĆ, LUKA CURIĆ, NIKOLA BENIĆ, MARO OBRADOVIĆ, MAURO PRKOČA, ANTONIO BENUSSI

 

REZULTATI:

DISCIPLINA: 50 M SLOBODNO MUŠKI
prezime ime škola vrijeme bodovi
1 KOLAK PATRIK M.DRŽIĆ 0:26.91 8
2 KLJUNAK ANTUN LAPAD 0:27.19 7
3 TOLJA JOSIP IVAN GUNDULIĆ 0:27.54 6
4 MILOGLAV ZVONIMIR M.DRŽIĆ 0:28.50 5
5 FILIPPI MARKO KORČULA 0:29.00 4
6 FAVRO VITO KORČULA 0:30.11 3
7 PAVIŠA DAVOR LAPAD 0:31.22 2
8 PRKOČA MAURO IVAN GUNDULIĆ 0:32.56 1

 

DISCIPLINA: 50 M LEĐNO MUŠKI škola
prezime ime GUNDULIĆ vrijeme bodovi
1 NENADIĆ VLAHO LAPAD 0.32.43 8
2 ŠUŠIĆ MARO DRŽIĆ 0:34.23 7
3 BRAĆ PAULO DRŽIĆ 0:37.38 6
4 PAVLIĆ VLAHO KORČULA 0:39.22 5
5 ANTUNOVIĆ VIKTOR KORČULA 0:40.05 4
6 ŠAIN ANDREJ GUNDULIĆ 0:40.60 3
7 BENUSSI ANTONIO LAPAD 0:40.70 2
8 KULAŠ PETAR 0:43.22 1

 

DISCIPLINA: 50 M PRSNO MUŠKI škola
prezime ime KORČULA vrijeme bodovi
1 VUČKOVIĆ MAMIM NOEAH KORČULA 0:37.16 8
2 BAKARIĆ JAKOV DRŽIĆ 0:39.30 7
3 BRAĆ LOVRO GUNDULIĆ 0:41.32 6
4 BENIĆ NIKOLA LAPAD 0:42.26 5
5 BRZICA NIKŠA DRŽIĆ 0:42.85 4
6 DAMIĆ BRUNO LAPAD 0:43.60 3
7 VLAHOVIĆ IVANO GUNDULIĆ 0:47.16 2
8 OBRADOVIĆ MARKO 0:53.10 1

 

DISCIPLINA: 50 M DELFIN MUŠKI škola
prezime ime LAPAD vrijeme bodovi
1 BARČOT JURAJ KORČULA 0:30.50 8
2 GRBIN TONI DRŽIĆ 0:31.21 7
3 ZVONE ROKO GUNDULIĆ 0:33.13 6
4 BEGIĆ IVAN LAPAD 0:34.56 5
5 ĐUHO BRUNO DRŽIĆ 0:35.38 4
6 CETINIĆ ANDRIJA KORČULA 0:35.58 3
7 ŠAIN DINO GUNDULIĆ 0:38.62 2
8 CURIĆ LUKA 0:41.41 1
DISCIPLINA: 4X50 M MJEŠOVITO M
prezime ime vrijeme bodovi
1 LAPAD 2:14.74 8
2 KORČULA 2:18.01 7
3 GUNDULIĆ 2:20.85 6
4 DRŽIĆ 2:22.28 5
DISCIPLINA: 4X50 M SLOBODNO M
prezime ime vrijeme bodovi
1 DRŽIĆ 2:05.89 8
2 KORČULA 2:07.18 7
3 LAPAD 2:19.94 6
4 GUNDULIĆ 2:12.74 5