Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE
Predstavnici najuspješnijih školskih športskih društava u 2017./2018. godini

Predstavnici najuspješnijih športskih društava u sezoni 2017./2018. kod župana Nikole Dobroslavića

Predstavnici najuspješnijih športskih društava u sezoni 2017./2018. kod župana Nikole Dobroslavića

Futsal OŠ djevojčice do VI. razreda – 2017/2018

Županijski prvak u FUTSALU za djevojčice je ŠŠD „PREDOLAC“ Osnovna škola Stjepana Radića Metković

Futsal OŠ dječaci do VI. razreda – 2017/2018

Županijski prvak u FUTSALU za dječake je ŠŠD „OMBLA“ Osnovna škola „Mokošica“

Odbojka OŠ djevojčice do VI. razreda – 2017/2018

Županijski prvak u ODBOJCI za djevojčice je ŠŠD „BRENUM“ Osnovna škola „Župa dubrovačka“ Mlini

Rukomet OŠ dječaci do VI. razreda – 2017/2018

Županijski prvak u RUKOMETU za dječake je ŠŠD „NERETVANSKI GUSAR“ Osnovna škola „Opuzen“

Rukomet OŠ djevojčice do VI. razreda – 2017/2018

Županijski prvak u RUKOMETU za djevojčice je ŠŠD „GUSAR“ Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića Metković

Košarka OŠ djevojčice do VI. razreda – 2017/2018

Županijski prvak u KOŠARCI za djevojčice je ŠŠD „GUNDULIĆ“ Osnovna škola Ivana Gundulića Dubrovnik

Košarka OŠ dječaci do VI. razreda – 2017/2018

Županijski prvak u KOŠARCI za dječake je ŠŠD „PETKA“ Osnovna škola „Lapad“

Atletika OŠ dječaci do VI. razreda – 2017/2018

Županijski prvak u ATLETICIza dječake je ŠŠD „GUSAR“ Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića Metković

Atletika OŠ djevojčice do VI. razreda – 2017/2018

Županijski prvak u ATLETICI za djevojčice je ŠŠD „GUSAR“ Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića Metković
Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti

Atletika SS djevojke – 2017/2018

Županijski prvak u ATLETICI za djevojke je ŠŠD „RUĐER“ Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnostia

Atletika SS mladići – 2017/2018

Županijski prvak u ATLETICI za mladiće je ŠŠD „ŠKOJ“ Srednja škola Blato
Srednja škola Fra Andrije Kačića Miošića

Kros SŠ mladići – 2017/2018

Županijski prvak u KROSU za mladiće je ŠŠD „Ploča“ Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića Ploče
Srednja škola Vela luka

Kros SŠ djevojke – 2017/2018

Županijski prvak u KROSU za djevojke je ŠŠD „Dupin“ Srednja škola Vela Luka
Osnovna škola Stjepana Radića Metković

Rukomet OŠ djevojčice – 2017/2018

Županijski prvak u RUKOMETU za djevojčice je ŠŠD „Predolac“ Osnovna škola Stjepana Radića Metković
Osnovna škola Lapad Dubrovnik

Rukomet OŠ dječaci – 2017/2018

Županijski prvak u RUKOMETU za dječake je ŠŠD „Petka“ Osnovna škola Lapad Dubrovnik
Srednja škola Fra Andrije Kačića Miošića Ploče

Rukomet SŠ djevojke – 2017/2018

Županijski prvak u RUKOMETU za djevojke je ŠŠD „Ploča“ Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića Ploče
Srednja škola Metković

Rukomet SŠ mladići – 2017/2018

Županijski prvak u RUKOMETU za mladiće je ŠŠD „Narona“ Srednja škola Metković
Osnovna škola Ivana Gundulića Dubrovnik

Futsal OŠ dječaci – 2017/2018

Županijski prvak u FUTSALU za dječake je ŠŠD „Gundulić“ Osnovna škola Ivana Gundulića Dubrovnik
Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik

Košarka OŠ dječaci – 2017/2018

Županijski prvak u KOŠARCI za dječake je ŠŠD „VIDRA“ OŠ MARINA DRŽIĆA
Osnovna škola Ivana Gundulića Dubrovnik

Košarka OŠ djevojčice – 2017/2018

Županijski prvak u KOŠARCI za djevojčice je ŠŠD „GUNDULIĆ“ OŠ IVANAMN GUNDULIĆA Dubrovnik
Osnovna škola Mokošica

Gimnastika OŠ djevojčice – 2017/2018

Županijski prvak u GIMNASTICI za djevojčice je ŠŠD „OMBLA“ OŠ MOKOŠICA Dubrovnik
Osnovna škola Blato

Gimnastika OŠ dječaci – 2017/2018

Županijski prvak u GIMNASTICI za dječake je ŠŠD „BLATO“ OŠ BLATO
Gimnazija Dubrovnik

Odbojka SŠ mladići – 2017/2018

Županijski prvak u ODBOJCI za mladiće je ŠŠD „Gimnazijalac“ Gimnazija Dubrovnik
Gimnazija Dubrovnik

Odbojka SŠ djevojke – 2017/2018

Županijski prvak u ODBOJCI za djevojke je ŠŠD „Gimnazijalac“ Gimnazija Dubrovnik
Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik

Plivanje OŠ dječaci – 2017/2018

Županijski prvak u PLIVANJU za dječake je ŠŠD „VIDRA“ Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik
Osnovna škola Petra Kanavelića Korčula

Plivanje OŠ djevojčice – 2017/2018

Županijski prvak u PLIVANJU za djevojčice je ŠŠD „KORČULA“ Osnovna škola Petra Šegedina Korčula
Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik

Odbojka OŠ djevojčice – 2017/2018

Županijski prvak u ODBOJCI za djevojčice je ŠŠD „VIDRA“ Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik
Osnovna škola Lapad Dubrovnik

Odbojka OŠ dječaci – 2017/2018

Županijski prvak u ODBOJCI za dječake je ŠŠD „PETKA“ Osnovna škola „Lapad“ Dubrovnik
Osnovna škola Stjepana Radića Metković

Šah OŠ dječaci – 2017/2018

Županijski prvak u ŠAHU za dječake je ŠŠD „PREDOLAC“ Osnovna škola Stjepana Radića Metković
Osnovna škola Blato

Šah OŠ djevojčice – 2017/2018

Županijski prvak u ŠAHU za djevojčice je ŠŠD „BLATO“ Osnovna škola „Blato“ Blato
Srednja škola Fra Andrije Kačića Miošića Ploče

Košarka SŠ djevojke – 2017/2018

Županijski prvak u KOŠARCI za djevojke je ŠŠD „PLOČA“ Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića Ploče
Pomorsko-tehnička škola Dubrovnik

Košarka SŠ mladići – 2017/2018

Županijski prvak u KOŠARCI za mladiće je ŠŠD „POMORAC“ Pomorsko-tehnička škola Dubrovnik
Srednja škola Fra Andrije Kačića Miošića Ploče

Futsal SŠ djevojke – 2017/2018

Županijski prvak u FUTSALU za djevojke je ŠŠD „PLOČA“ Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića Ploče
Pomorsko-tehnička škola Dubrovnik

Futsal SŠ mladići – 2017/2018

Županijski prvak u FUTSALU za mladiće je ŠŠD „POMORAC“ Pomorsko-tehnička škola Dubrovnik
Osnovna škola Mokošica

Judo OŠ dječaci – 2017/2018

Županijski prvak u JUDU za dječake je ŠŠD „OMBLA“ Osnovna škola „Mokošica“ Dubrovnik
Osnovna škola Lapad

Judo OŠ djevojčice – 2017/2018

Županijski prvak u JUDU za djevojčice je ŠŠD „PETKA“ Osnovna škola „Lapad“ Dubrovnik
Osnovna škola Vela luka

Stolni tenis OŠ djevojčice – 2017/2018

Županijski prvak u stolnom tenisu za djevojčice je ŠŠD „VALC“ Osnovna škola Vela Luka
Osnovna škola Cavtat

Stolni tenis OŠ dječaci – 2017/2018

Županijski prvak u STOLNOM TENISU za dječake je ŠŠD „CAVTAT“ Osnovna škola Cavtat
Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković

Atletika OŠ dječaci – 2017/2018

Županijski prvak u atletici za dječake je ŠŠD „Gusar“ OŠ don Mihovila Pavlinovića Metković
Osnovna škola Ivana Gundulića Dubrovnik

Atletika OŠ djevojčice – 2017/2018A

Županijski prvak u atletici za djevojčice je ŠŠD „Gundulić“ OŠ Ivana Gundulića Dubrovnik
Gimnazija Dubrovnik

Stolni tenis SŠ djevojke- 2017/2018

Županijski prvak u stolnom tenisu za djevojke je ŠŠD „GIMNAZIJALAC“ Gimnazija Dubrovnik
Srednja škola Vela luka

Stolni tenis SŠ mladići – 2017/2018

Županijski prvak u STOLNOM TE3NISU za mladiće je ŠŠD „DUPIN“ Srednja škola Vela Luka
Osnovna škola Ivana Gundulića Dubrovnik

Badminton OŠ dječaci – 2017/2018

Županijski prvak u BADMINTONU za dječake je ŠŠD „Gundulić“ OŠ Ivana Gundulića Dubrovnik
Osnovna škola Lapad

Badminton OŠ djevojčice – 2017/2018

Županijski prvak u BADMINTONU za djevojčice je ŠŠD „Petka“ OŠ „Lapad“ Dubrovnik
Ekonomska škola Dubrovnik

Badminton SŠ djevojke – 2017/2018

Županijski prvak u BADMINTONU za djevojke je ŠŠD „Crvena Hrvatska“ Ekonomska i trgovačka škola Dubrovnik
Gimnazija Dubrovnik

Badminton SŠ mladići – 2017/2018

Županijski prvak u BADMINTONU za mladiće je ŠŠD „Gimnazijalac“ Gimnazija Dubrovnik