Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik

Košarka OŠ dječaci – 2019/2020

Županijski prvak osnovnih škola u košarci za dječake je ekipa ŠŠD „Vidra“ Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik
Osnovna škola Ivana Gundulića Dubrovnik

Košarka OŠ djevojčice – 2019/2020

Županijski prvak osnovnih škola u košarci za djevojčice je ekipa ŠŠD „Gundulić“ Osnovna škola Ivana Gundulića Dubrovnik
Gimnazija Dubrovnik

Košarka SŠ djevojke – 2019/2020

Županijski prvak srednjih škola u košarci za djevojke je ekipa ŠŠD „Gimnazijalac“ Gimnazija Dubrovnik
Ekonomska i trgovačka škola Dubrovnik

Košarka SŠ mladići – 2019/2020

Županijski prvak srednjih škola u košarci za mladiće je ekipa ŠŠD „Crvena Hrvatska“ Ekonomska i trgovačka škola Dubrovnik
Osnovna škola Blato

Gimnastika OŠ dječaci – 2019/2020

Županijski prvak osnovnih škola u gimnastici za dječake je ekipa ŠŠD „Blato“ Osnovne škole „Blato“
Osnovna škola Blato

Gimnastika OŠ djevojčice – 2019/2020

Županijski prvak osnovnih škola u gimnastici za djevojčice je ekipa ŠŠD „Blato“ Osnovne škole „Blato“
Osnovna škola Cavtat

Judo OŠ djevojčice – 2019/2020

Županijski prvak osnovnih škola u judu za djevojčice je ekipa ŠŠD „Cavtat“ Osnovne škole „Cavtat“
Osnovna škola Mokošica

Judo OŠ dječaci – 2019/2020

Županijski prvak osnovnih škola u judu za dječake je ekipa ŠŠD „Ombla“ Osnovne škole „Mokošica“ Dubrovnik
Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik

Badminton OŠ djevojčice – 2019/2020

Županijski prvak osnovnih škola u badmintonu za djevojčice je ekipa ŠŠD „Vidra“ Osnovne škole Marina Držića Dubrovnik
Osnovna škola Ivana Gundulića Dubrovnik

Badminton OŠ dječaci – 2019/2020

Županijski prvak osnovnih škola u badmintonu za dječake je ekipa ŠŠD „Gundulić“ Osnovne škole Ivana Gundulića Dubrovnik
Gimnazija Dubrovnik

Badminton SŠ mladići – 2019/2020

Županijski prvak srednjih škola u badmintonu za mladiće je ekipa ŠŠD „Gimnazijalac“ Gimnazije Dubrovnik
Gimnazija Dubrovnik

Badminton SŠ djevojke – 2019/2020

Županijski prvak srednjih škola u badmintonu za djevojke je ekipa ŠŠD „Gimnazijalac“ Gimnazije Dubrovnik
ŠŠD „Pomorac“ Pomorsko-tehničke škole Dubrovnik

Futsal SŠ mladići – 2019/2020

Županijski prvak srednjih škola u futsalu za mladiće je ekipa ŠŠD „Pomorac“ Pomorsko-tehničke škole Dubrovnik
ekipa ŠŠD „Ploča“ Srednje škole fra Andrije Kačića Miošića Ploče

Futsal SŠ djevojke – 2019/2020

Županijski prvak srednjih škola u futsalu za djevojke je ekipa ŠŠD „Ploča“ Srednje škole fra Andrije Kačića Miošića Ploče

Plivanje SŠ djevojke i mladići – 2019/2020

Županijski prvak srednjih škola u plivanju je ekipa ŠŠD „Ruđer“ Klasične gimnazije Ruđera Boškovića s pravom javnosti
Srednja škola Vela luka

Stolni tenis SŠ djevojke – 2019/2020

Županijski prvak u stolnom tenisu za srednje škole u kategoriji djevoaka je ŠŠD „Dupin“ Srednje škole Vela Luka
Srednja škola Blato

Stolni tenis SŠ mladići – 2019/2020

Županijski prvak u stolnom tenisu za srednje škole u kategoriji mladića je ŠŠD „Škoj“ Srednje škole Blato
Osnovna škola Vela luka

Stolni tenis OŠ djevojčice – 2019/2020

Županijski prvak u stolnom tenisu za osnovne škole u kategoriji djevojčica je ŠŠD „Val“ Osnovne škole „Vela Luka“
Osnovna škola Cavtat

Stolni tenis OŠ dječaci – 2019/2020

Županijski prvak u stolnom tenisu za osnovne škole u kategoriji dječaka je ŠŠD „Cavtat“ Osnovne škole „Cavtat“
Osnovna škola Stjepana Radića Metković

Šah OŠ dječaci – 2019/2020

Županijski prvak u šahu za osnovne škole u kategoriji dječaka je ŠŠD „Predolac“ Osnovne škole Stjepana Radića Metković
Osnovna škola Blato

Šah OŠ djevojčice – 2019/2020

Županijski prvak u šahu za osnovne škole u kategoriji djevojčica je ŠŠD „Blato“ Osnovne škole Blato

Plivanje OŠ djevojčice – 2019/2020

Županijski prvak u plivanju za osnovne škole u kategoriji djevojčica je ŠŠD „Kanavelić“ Osnovne škole Petra Kanavelića Korčula

Plivanje OŠ dječaci – 2019/2020

Županijski prvak u plivanju za osnovne škole u kategoriji dječaka je ŠŠD „Vidra“ Osnovne škole Marina Držića Dubrovnik