Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT FUTSAL – ŽUPANIJSKO
2. OŠ / SŠ SREDNJA ŠKOLA
3. M / Ž DJEVOJKE
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 17.12.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 02.01.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 2
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 1
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 20
11. IME I PREZIME SUDACA ROBERT HAUSVIČKA

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ NARONA IVAN ŠPRLJE MARIJA RADOŠ, PAULA CRNČEVIĆ, ANA MANDIĆ, LANA BATINOVIĆ, JOSIPA BUKOVAC, JELENA PERLETA, LAURA SUŠAK, MARIJA KOMŠO
2. TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DUBROVNOIK VIKTORIJA MATILDA CVJETKOVIĆ ĆOSIĆ/ OZANA MILOJEVIĆ, NIKOLINA ŠILJEŽAR, ANAMARIJA PAPAC, ANAMARIJA PAPIĆ, LAURA MAJER, NIKA BUTIGAN, NIKA KLEČAK

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

FINALE TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DUBROVNOIK 1 – 2 SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ

 

 

 

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT FUTSAL – GRUPA DUBROVNIK
2. OŠ / SŠ SREDNJA ŠKOLA
3. M / Ž DJEVOJKE
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 21.11.2018
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 21.11.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 5
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 5
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 50
11. IME I PREZIME SUDACA /

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK VIKTORIJA MATILDA CVJETKOVIĆ ANITA PRIZMIĆ OZANA MILOJEVIĆ, NIKOLINA ŠILJEŽAR, ANAMARIJA PAPAC, ANAMARIJA PAPIĆ, LAURA MAJER, NIKA BUTIGA, ANA HAKLIČKA, NIKA KLEČAK
2. EKONOMSKA I TRGOVACKA SKOLA DUBROVNIK CRVENA HRVATSKA MARKO BUTIGAN MIA DERANJA, ZRINKA BENIC, MAJA MARKOVIĆ, LUCIJANA KREŠIĆ, NIKOLINA ZELEN, DARIJA TOMOVIĆ, ANĐELAN CURIĆ
3. GIMNAZIJA DUBROVNIK GIMNAZIJALAC VLAHO ZLOŠILO ANDREA ŠULJAK, LEONA KRISTIĆ, KARLA GABRIERI, HANA DILBEROVIĆ, IVA KOJAKOVIĆ, ANA KISIĆ, MARIJA BARIŠIĆ, MONIKA FRANUŠIĆ, NERA DABELIĆ, RAMONA POPOVIĆ, IVANA IVANIŠ, ANA VRBICA
4. KLASIČNA GIMNAZIJA RUĐERA BOŠKOVIĆA RUĐER MIHO ZELEN KARLA STRAŽIČIĆ, PETRUNJELA PAVIĆ, REBECCA POPOVIĆ, MARIJA KITIN, LUCIANA MILOJEVIĆ, ANĐELA PRKAČIN, PETRA MOJAŠ, NORA RADOŠ
5. MEDICINSKA ŠKOLA DUBROVNIK IVICA ČULAR LUCIJA CRNČEVIĆ, MIA LAZO, LAURA KLEŠKOVIĆ, MATEA ZELEN, LINA BRAICA, SARA MUNITIĆ, MIHAELA ANTOLOVIĆ, NIKOLETA KALINIĆ, JELENA MIJIĆ, ANTONELA SRNA

 

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

¼ KLASIČNA GIMNAZIJA RUĐERA BOŠKOVIĆA 2-2

P(2-1)

MEDICINSKA ŠKOLA DUBROVNIK
1/2 GIMNAZIJA DUBROVNIK 0-3 EKONOMSKA I TRGOVACKA SKOLA
1/2 TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK 3-1 KLASIČNA GIMNAZIJA RUĐERA BOŠKOVIĆA
III. MJESTO GIMNAZIJA DUBROVNIK 1-1

P(2-1)

KLASIČNA GIMNAZIJA RUĐERA BOŠKOVIĆA
FINALE EKONOMSKA I TRGOVAČKA SKOLA 0-2 TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA

 

OPĆINSKO NATJECANJE U FUTSALU – NERERTVA DJEVOJKE

 

Srednja škola Ploče-Srednja škola Opuzen  7:0

Gimnazija Metković-Srednja škola Metković   1:10

Srednja škola Metković-Srednja škola Ploče   0:0 (penali: 2:0)

Gimnazija Metković-Srednja škola Opuzen   3:2

POREDAK:

1.Srednja škola Metković

2.Srednja škola Ploče

3.Gimnazija Metković

4.Srednja škola Opuzen