Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT STOLNI TENIS – ŽUPANIJSKO
2. OŠ / SŠ OSNOVNA ŠKOLA
3. M / Ž DJEČACI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 04.12.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 06.12.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 13
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 12
11. IME I PREZIME SUDACA VLAHO ZLOŠILO

 

KONAČNI POREDAK:

mj NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OSNOVNA ŠKOLA CAVTAT OŠ CAVTAT JURICA PRPIĆ JURAJ HRČAN, ANDREJ HRČAN, TEOFIL TOPIĆ
2. OSNOVNA ŠKOLA OREBIĆ OŠ OREBIĆ DINO ŠPALETA LUKA KOPIĆ, IVAN OPAČAK, MARINO BOGOJE, KARLO PAMIĆ
3. OSNOVNA FRA ANTE GNJEČA STAŠEVICA IVOR ŠIMUNOVIĆ MARKO BARBIR, KRISTIJAN JOVICA, ANTONIO BARBIR

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

  OREBIĆ CAVTAT 1. 2. 3. REZ
1. KOPIĆ LUKA TOPIČ TEOFIL 8:11 8:11 / 0-2
2. OPAČAK IVAN HRČAN ANDREJ 11:6 11:9 / 2-0
3. PAMIĆ KARLO HRČAN JURAJ 11:13 13:15 / 0-2
4. KOPIĆ LUKA HRČAN ANDREJ 11:7 9:11 8:11 1-2
5. OPAČAK IVAN TOPIĆ TEOFIL 6:11 11:9 8:11 1-2

 

  STAŠEVICA OREBIĆ 1. 2. 3. REZ
1. BARBIR MARKO KOPIĆ LUKA 9:11 11:4 11:3 1-2
2. JOVICA KRISTIJAN OPAČAK IVAN 3:11 4:11 / 0-2
3. BARBIR ANTONIO BOGOJE MARINO 6:11 3:11 / 0-2
4. BARBIR MARKO OPAČAK IVAN 2:11 5:11 / 0-2
5. JOVICA KRISTIJAN KOPIĆ LUKA 5:11 6:11 / 0-2

 

  CAVTAT STAŠEVICA 1. 2. 3. REZ
1. TOPIČ TEOFIL BARBIR MARKO 11:9 11:8 / 2-0
2. HRČAN JURAJ JOVICA KRISTIJAN 11:2 11:1 / 2-0
3. HRČAN ANDREJ BARBIR ANTONIO 11:1 11:4 / 2-0

 

 

 

 

 

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT STOLNI TENIS – GRUPA DUBROVNIK
2. OŠ / SŠ OSNOVNA ŠKOLA
3. M / Ž DJEČACI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 04.12.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 06.12.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 11
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 12
11. IME I PREZIME SUDACA VLAHO ZLOŠILO

 

KONAČNI POREDAK:

mj NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OSNOVNA ŠKOLA CAVTAT OŠ CAVTAT JURICA PRPIĆ JURAJ HRČAN, ANDREJ HRČAN, TEOFIL TOPIĆ
2. OSNOVNA ŠKOLA GRUDA ŠKOLSKI ŠPORTSKI KLUB KONAVLE VLAHO CAR MATKO ZVRKO, DOMINIK ZGLAV, MATIJA DIMNIĆ, IVAN RADOVIĆ (R)
3. ANTUN MASLE – ORAŠAC VRTOVI SUNCA TIHANA RUSO CVILINDER IVANO ĐURIĆ, STIJEPO BATINIĆ, MATEJ NJIRIĆ, LUKA IVANKOVIĆ

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

  GRUDA ORAŠAC 1. 2. 3. REZ
1. ZGLAV DOMINIK BATINIĆ STIJEPO 11:5 11:3 / 2-0
2. DIMNIĆ MATIJA ĐURIĆ IVANO 11:3 11:5 / 2-0
3. ZVRKO MATKO NJIRIĆ MATEJ 11:6 11:3 / 2-0

 

  ORAŠAC CAVTAT 1. 2. 3. REZ
1. BATINIĆ STIJEPO TOPIĆ TEOFIL 8:11 12:10 4:11 1:2
2. ĐURIĆ IVANO HRČAN JURAJ 3:11 3:11 / 0:2
3. NJIRIĆ MATEJ HRČAN ANDREJ 4:11 3:11 / 0:2

 

  CAVTAT GRUDA 1. 2. 3. REZ
1. TOPIĆ TEOFIL IVAN RADOVIĆ 11:5 11:6 / 2-0
2. HRČAN JURAJ ZGLAV DOMINIK 12:10 10:12 5:11 1-2
3. HRČAN ANDREJ DIMNIĆ MATIJA 11:8 10:12 14:12 21
4. TOPIĆ TEOFIL ZGLAV DOMINIK 12:10 6:11 11:7 2-1
5. HRČAN JURAJ ZVRKO MATKO 11:2 11:6 / 2-0

 

GRUPA PELJEŠAC

Na županijsko natjecanje plasirali su se:

DJEČACI:        OREBIĆ

DJEVOJČICE:     JANJINA

Rezultati:

DJEČACI:             JANJINA – OREBIĆ     0 – 3           POREDAK:            1. OREBIĆ

STON – TRPANJ        2 – 3                                           2. TRPANJ

JANJINA – TRPANJ     2 – 3                                         3. STON

OREBIĆ – STON        3 – 0                                            4. JANJINA

JANJINA – STON       2 – 3

OREBIĆ – TRPANJ      3 – 0