Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

 IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT FUTSAL ŽUPANIJSKO
2. OŠ / SŠ SREDNJA ŠKOLA
3. M / Ž MLADIĆI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 17.12.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 02.01.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 4
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 4
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 40
11. IME I PREZIME SUDACA ROBERT HAUSVIČKA

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. POMORSKO TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK POMORAC MARTIN SENTIĆ HRVOJE OREČ, LUKA MATIĆ, ANTONIO KORDIĆ, TONI SENTIĆ, ANTONIO LANG, ĐINO PEŠKURA, PETAR HAJDIĆ, NIKŠA VRANJEŠ, PETAR ŠILJEŽAR, NIKO UCOVIĆ
2. SREDNJA ŠKOLA PETRA ŠEGEDINA, KORČULA ŠŠD KORČULA VANA VERŠIĆ ANTONIO SILIĆ, DOMINIK ĐULA, VITO ANDRIJIĆ KLOSE, ANDRO IVO VODOPIĆ, JURAJ SKOKANDIĆ, JURE KORDIĆ, TONKO KAPITELI, FILIP MAŽURANA, TONI SKOKANDIĆ
3. SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ NARONA ZVONKO KEŽIĆ NIKOLA BREČIĆ, MARINO JERKOVIĆ, DUJE MARUŠIĆ, MATEJ PRNJIĆ, ANTONIO PEHAR, MATEJ BUNOZA, KARLO TASLAK, MATEO KARAN, NEVEN KEŽIĆ, LUKA PETKOVIĆ
4. TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK VIKTORIJA MATILDA CVJETKOVIĆ – ĆOSIĆ/ ANITA PRIZMIĆ PUTICA NIKO ŠTAKA, DOMAGOJ SALAPIĆ, IVO VUKIĆ, NIKO ZRLIĆ, MAROJE BANDUR, TONI  KOLENDIĆ

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

1/2 SREDNJA ŠKOLA PETRA ŠEGEDINA, KORČULA 4-2 TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK
½ POMORSKO TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK 5-2 SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ
III.mj TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK 2-3 SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ
FINALE SREDNJA ŠKOLA PETRA ŠEGEDINA, KORČULA 0-6 POMORSKO TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK

 

 

                                                                                                                  

 

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT FUTSAL – GRUPA DUBROVNIK  A
2. OŠ / SŠ SREDNJA ŠKOLA
3. M / Ž MLADIĆI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 05.12.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 06.12.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 4
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 4
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 40
11. IME I PREZIME SUDACA /

 

KONAČNI POREDAK:

mj NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. POMORSKO TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK POMORAC MARTIN SENTIĆ NIKO UCOVIĆ, LUKA MATIĆ, HARON DŽANKOVIĆ, TONI SENTIĆ, ANTONIO LANG, ĐINO PEŠKURA, PETAR HAJDIĆ, PAULO OPUŠIĆ, MIHO BUPIĆ, PETAR ŠILJEŽAR
2. TURISTIČKA I UGOSTTELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK VIKTORIJA MATILDA CVJETKOVIĆ  ANITA PRIZMIĆ NIKO ŠTAKA, DRAGAN MARIĆ, MATEO MILADIN, LUKA MOROVIĆ, ROBERT REDŽEPAJ, DOMAGOJ SALAPIĆ, IVO VUKIĆ, NIKO ZRILIĆ, MAROJE BANDUR, TONI KOLENDIĆ
3. OBRTNIČKA I TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK OBRTNIK JOSIP DEDO MARIN JURKOVIĆ, BALDO TEO KREŠIĆ, MARTIN URBAN, MARIO FRASKA, MIHAEL DABO,JOSIP MARINOVIĆ, MARKO LUČIĆ
4. GIMNAZIJA DUBROVNIK GIMNAZIJALAC VLAHO ZLOŠILO MARIO MARINOVIĆ, JOOZO PAVLOVIĆ, MARIN MORTIŽIJA, NIKOLA IVIČEVIĆ, VLAHO BRAILO, ORSAT KLEČAK, LUKA PAPIĆ, ANTONIO MILIĆ, TOMISLAV LEHO, IVAN PERIĆ

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

½ GIMNAZIJA DUBROVNIK 1-5 TURISTIČKA I UGOSTTELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK
½ OBRTNIČKA I TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK 3-5 POMORSKO TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK
III. MJESTO GIMNAZIJA DUBROVNIK 2-3 OBRTNIČKA I TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK
FINALE TURISTIČKA I UGOSTTELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK 0-3 POMORSKO TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK

 

 

 

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT FUTSAL  DUBROVNIK  B
2. OŠ / SŠ SREDNJA ŠKOLA
3. M / Ž MLADIĆI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 28.11.2018
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 29.11.2018
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 4
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 4
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 40
11. IME I PREZIME SUDACA /

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OBRTNIČKA I TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK OBRTNIK JOSIP DEDO JOSIP MARINOVIĆ, LUKA PERAK, ANTE BLAŽEVIĆ, MARIN JURKOVIĆ, BALDO TEO KREŠIĆ, MARIO FRASKA, MIHAEL DABO, MARTIN URBAN, MATEJ SAMBRAILO, MARKO LUČIĆ, IVAN DABO
2. EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA DUBROVNIK CRVENA HRVATSKA MARKO BUTIGAN MATEO PERGJONI, TONI GJAJA, MARIO FALKONI, ANTONIO OBERAN, MARIN VLAŠIĆ, KRISTIJAN LEKAJ, DENIS TOPUZOVIĆ, SANDRO NEMEDI, FILIP SAVIĆ, ANTONIJO BENDER, KRISTIJAN ŠIMUNOVIĆ, IVO MATIĆ
3. MUŠKI UČENIČKI DOM DOM MIRO BRONZIĆ ANTONIO VLATKO, VLATKO POLJANIĆ, ROKO OŽIĆ – BAŠIĆ, ŽELJKO KURAICA, ANTE FRANKOVIĆ, NIKOLA ČEPO, IVAN BAZDAN, LUKŠA BAZDAN, IVAN DANIČIĆ KAČIĆ, ANTONIO DUŽEVIĆ
4. MEDICINSKA ŠKOLA DUBROVNIK SANITAS IVICA ČULAR LEO MACANOVIĆ, LOVRO TOLJ, BRANIMIR LEDINIĆ, PAULO MAGE, JOSIP TOŠIĆ, PETAR ALAMAT, GABRIEL BOŠNJAK, JOSIP MARKIĆ, ĐURO PULJIZEVIĆ

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

1/4 MUŠKI UČENIČKI DOM 1-1
P(1:2)
OBRTNIČKA I TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK
½ MEDICINSKA ŠKOLA DUBROVNIK 1-3 EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA DUBROVNIK
½ MUŠKI UČENIČKI DOM 6-1 MEDICINSKA ŠKOLA DUBROVNIK
FINALE OBRTNIČKA I TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK 3-0 EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA DUBROVNIK

 

 

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT FUTSAL – DUBROVNIK   C
2. OŠ / SŠ SREDNJA ŠKOLA
3. M / Ž MLADIĆI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 23.11.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 26.11.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 3
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 30
11. IME I PREZIME SUDACA /

 

KONAČNI POREDAK:

mj NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OBRTNIČKA I TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK OBRTNIK JOSIP DEDO MARIN JURKOVIĆ, ANTE BLAŽEVIĆ, BALDO TEO KREŠIĆ, MARTIN URBAN, MARIO FRASKA, MARIN MARIĆ, MIHAEL DABO, LUKA PERAK, JOSIP MARINOVIĆ, MARKO LUČIĆ, DOMINIK ŠIŠKO
2. PRIVATNA GIMNAZIJA DUBROVNIK CIPOLI DRAŽEN ŠPREM ADRIJAN ILIN, LUKA ĐUROVIĆ, JOSIP BULIĆ, JAKOV VUKŠIĆ, LOREN ILIN, BRUNO RADIĆ, ROMAN ROGIĆ, BORIS IVANIŠ, VEDRAN SARIĆ, VLAHO STANOVIĆ
3. KLASIČNA GIMNAZIJA RUĐERA BOŠKOVIĆA RUĐER MIHO ZELEN MARO BRBORA, MIHO ZELEN, GABRIEL STANKOVIĆ, ANTONIO LUJO, ORSAT MORETIĆ, IVAN ZVONO, MARIO ŠURKOVIĆ, ANTON GLANZ, STIJEPO KRISTOVIĆ

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

½ OBRTNIČKA I TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK 6-3 PRIVATNA GIMNAZIJA DUBROVNIK
½ KLASIČNA GIMNAZIJA RUĐERA BOŠKOVIĆA 3-3 PRIVATNA GIMNAZIJA DUBROVNIK
FINALE OBRTNIČKA I TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK 8-0 KLASIČNA GIMNAZIJA RUĐERA BOŠKOVIĆA

 

Danas 06.12.2018.  u Pločama održano natjecanje za mladiće u futsalu za skupinu Neretva.

Rezultati su:

Srednja škola fra A.K.Miošića Ploče  – Srednja škola Metković                    2 : 3

Srednja škola Opuzen     –    Gimnazija Metković                              0 : 1

Treće Mjesto:

Srednja  Škola fra A.K.Miošić  Ploče  – Srednja škola Opuzen        7 : 1

F I N A L E:  

Srednja Škola Metković – Gimnazija Metković     2 : 0

U daljnje natjecanje plasirala se Srednja škola Metković

 

SKUPINA KORČULA – Vela Luka 14.12.2018.

SŠ VELA LUKA – SŠ BLATO                    2 : 0

SŠ VELA LUKA – SŠ KORČULA              0 : 5

SŠ KORČULA – SŠ BLATO                                   4 : 1

U daljnje natjecanje plasirala se Srednja škola KORČULA