Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

 IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT ATLETIKA
2. OŠ / SŠ OSNOVNA ŠKOLA
3. M / Ž MUŠKARCI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 15.11.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 20.11.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 9
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 8
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 63
11. IME I PREZIME SUDACA /

 

KONAČNI POREDAK:

mj NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA

METKOVIĆ

GUSAR LUKA JURKOVIĆ, ZORAN PRIMORAC, MARKO CVITKOVIĆ, VINKO BEGIĆ, JURE BUKOVAC, SLAVKO SUŠAK, JAKOV ŠARAVANJA
2. ŽUPA DUBROVAČKA BRENUM TONI REGJO, MIHAEL GALJUF, PATRIK KRALJ, MARO PAVIĆ, ANDRO PERKIĆ,  NIKOLA GRBIĆ, PETAR PRCE
3. BLATO BLATO BRUNO ŽUVELA, JURE ANDRIJIĆ, FRANKO ŠEPAROVIĆ, FRANO ŽUVELA, MATE BAČIĆ, MARKO BOSNIĆ, DANIJEL  ČAIĆ
4. MOKOŠICA OMBLA ŠTEFAN KOŠČICA, MATEO TOMAŠ, HRVOJE HLADILO, ANTONIO DELEVSKI, DOMINIK PRKAČIN, MARIO VULETIĆ, DOMAGOJ PRKAČIN
5. VELA LUKA VAL BORNA ŽUVELA, LEO ZLOKIĆ, VITO PRIŽMIĆ, SANDRO KINĐERSKI, MARKO SURJAN, LUKA ŽUVELA, DOMAGOJ ŽUVELA
6. LAPAD

DUBROVNIK

PETKA SAŠA VUKIĆ, ANTUN KLJUNAK, LOVRO DERANJA, LEOPOLD GLASNOVIĆ, MATEJ BUTIGAN, MATIJA GABRIERI, MATIJA ZORIĆ
7. GRUDA GRUDA MARKO MARASOVIĆ, DOMINIK DESIN, FRANJO URLOVIĆ, ANTONIO BRATIČEVIĆ, MATEO ČUPIĆ, IVUŠA BURĐELEZ, JAKOV CVJETKOVIĆ
8. OREBIĆ OREBIĆ IVAN JULIO PAVIĆ, JOŠKO MATOŠEVIĆ, KARLO PAMIĆ, DANIEL PAVIĆ, NARDO MIRKO, ADRIAN DUKAI, VID KAPITELI
9. MARINA GETALDIĆA

DUBROVNIK

DOMAGOJ ROBERT FIORENINI, ANTONIO KUSIĆ, PETAR KAČIĆ, TIN ERIK ERCEGOVIĆ, NIKO KOVAČIĆ, GABRIEL GILJAČA, ANDRO REŽIĆ

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

R.br. ŠK – KLUB ŠKOLA DISCIPLINE
100 300 800 DALJ VORTEX VIS KUGLA 100-200-300-400 UKUPNO  
1 GUSAR METKOVIĆ 8 7 7 4 9 6 9 18 68
2 BRENUM ŽUPA DUBROVAČKA 7 5 9 9 6 8 5 16 65
3 BLATO BLATO 6 6 8 3 4 9 8 12 56
4 OMBLA MOKOŠICA 3 2 5 7 8 7 7 10 49
5 VAL VELA LUKA 2 8 6 5 2 5 2 14 44
6 PETKA DUBROVNIK 1 9 2 6 7 3 4 8 40
7 GRUDA GRUDA 9 4 3 2 5 4 3 6 36
8 OREBIĆ OREBIĆ 5 1 1 8 3 1 6 4 29
9 DOMAGOJ DUBROVNIK 4 3 4 1 1 2 1 2 18