Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT ATLETIKA
2. OŠ / SŠ OSNOVNA ŠKOLA
3. M / Ž ŽENE
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 15.11.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 20.11.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 8
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 8
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 56
11. IME I PREZIME SUDACA /

 

KONAČNI POREDAK:

mj NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA

METKOVIĆ

GUSAR   ANA SUŠAK, LUKRECIJA KRSTIČEVIĆ, SARA ŠILJEG, EMANUELA ŠIMOVIĆ, LEA MEDAK, IVA GUJINOVIĆ,  JELENA VIDOVIĆ
2. VELA LUKA VAL   PETRA DRAGOJEVIĆ, LUCIJA DRAGOJEVIĆ, LUCIJA USMIANI, KATARINA PADOVAN,  KATARINA JOBST, MIRELA DRAGOJEVIĆ, KARLA ŠEPANOVIĆ
3. BLATO BLATO   IDA FARAĆ,  KATARINA ŠPAROVIĆ, NIKA GAVRANIĆ, NIKOLINA BOROVINA, JOSPA VUČIĆ, TINA BUŠKARIOL, BARBARA DONJERKOVIĆ
4. LAPAD

DUBROVNIK

PETKA   PETRA BARANAC, NIKOLINA BATINA, NEVA LJEPAVA, NINA JAKIĆ, TEA IVANIŠEVIĆ, MATEA DANIČIĆ, MATEA BOGDANOVIĆ
5. OREBIĆ OREBIĆ   ANA ORLIĆ, VERONIKA VICELIĆ, NIKA SALACAN, MARTINA MARKOVIĆ, LARA MARIS PREŠA, TIA VEKIĆ, LANA SARDELIĆ
6. ŽUPA DUBROVAČKA BRENUM   MIA RAGUŽ, MARTA LUKŠIĆ, PETRA MARČINKO, NIKA TOMŠIĆ, MIA KULAŠ, IVANA MASLAČ, GABRIELA MATKOVIĆ,
7. MARINA GETALDIĆA DUBROVNIK DOMAGOJ   RAMONA ANTE ĐEREK, IVONA KRISTOVIĆ,  NOA AIMEE JELA MARIĆ, MARIJANA KRISTE, NORA ŽANETIĆ, IRA VASILJEVIĆ, MIA BARALIĆ
8. GRUDA GRUDA   ANJA DERANJA, PETRA MUJO, ILIA LETUNIĆ, TONKA BUŠKOVIĆ, MARIJA MUJO,  MATEA FRAGIĆ, ANĐELA DRAGIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

R.br. ŠKOLA DISCIPLINE
    100 300 600 DALJ VORTEX VIS KUGLA 100-200-300-400 UKUPNO  
1. METKOVIĆ 7 8 8 4 7 7 8 16 65  
2. VELA LUKA 6 7 7 5 8 6 6 14 59  
3. BLATO 8 6 4 8 5 8 3 12 54  
4. DUBROVNIK 5 5 5 7 4 2 5 8 41  
5. OREBIĆ 4 4 3 6 2 3 7 6 35  
6. ŽUPA DUBROVAČKA 3 3 1 1 6 5 4 10 33  
7. DUBROVNIK 2 1 6 3 3 1 2 4 22  
8. GRUDA 1 2 2 2 1 4 1 2 15