Košarkašice ŠŠD "Gundulić" OŠ Ivana Gundulića Dubrovnik

Košarkašice ŠŠD “Gundulić” osnovne škole Ivana Gundulića Dubrovnik

Istaknuo je kako su ovu nagradu zaslužili svojim učenjem, radom i iznimnim zalaganjem.

-Vaš uspjeh nama starijima pruža nadu. Učvršćuje naše uvjerenje da dubrovačka izvrsnost ima budućnost, baš kao što je imala i prošlost. Toliko je impresivna da je i danas izučavamo, učimo od nje, divimo se postignućima naših predaka. Ove nagrade koje uručujemo prvi put, poslužit će kao poticaj i drugim učenicama i učenicima da se rad i trud itekako isplati. Ne radi materijalnog, nego radi poznavanja i prepoznavanja vrijednosti i izvrsnosti, najviše zbog osobnog rasta i osobnog znanja. Nema većeg mraka od neznanja, poznati je citat Williama Shakespeara. Znanje je nešto što vam nitko nikad neće moći oduzeti i svakako nešto što će vas sutra činiti jedinstvenima i biti vaša najveća valuta za profesionalni, društveni i osobni razvoj – rekao je Franković i uputio čestitke.

Judaši i judašice ŠŠD "Petka Lapad"

Judašice i judaši ŠŠD “Ombla” osnovne škole “Mokošica”

Badmintonašice ŠŠD "Petka" Lapad

Badmintonašice ŠŠD “Petka” osnovne škole “Lapad”