Nakon  završenih natjecanja školskih športskih klubova osnovnih i srednjih škola za 2017./2018. školsku godinu te uspjeha koje su županijski prvaci ostvarili na prvenstvima Dalmacije i Hrvatske predstavnike najuspješnijih školskih športskih društava primio je i prigodno nagradio župan Dubrovačko-Neretvanske županije, gospodin Nikola Dobroslavić.

Na primanju su bili:

*      ŠŠD “Vidra” Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik

  1. mjesto na Državnom prvenstvu ŠŠD osnovnih škola u plivanju – dječaci

 

*      ŠŠD “Gusar” Osnovna don Mihovila Pavlinovića Metković

  1. mjesto na DržavnoM prvenstvoU ŠŠD osnovnih škola u krosu do VI. raz. – djevojčice

 

*      ŠŠD “Petar Kanavelić” Osnovna škola Pera Kanavelića Korčula

  1. mjesto na Državnom prvenstvu ŠŠD osnovnih škola u plivanju –  djevojčice

 

 

*      ŠŠD “Brenum” Osnovna škola “Župa dubrovačka”

  1. mjesto na Državnom prvenstvu ŠŠD osnovnih škola u futsalu – djevojčice

 

 

*      ŠŠD “Ploča” SŠ fra A.K.Miošića Ploče

  1. mjesto na  Državnom prvenstvu ŠŠD srednjih škola u rukometu – djevojke

 

*      ŠŠD “Narona” Srednja škola Metković

III. mjesto na  Državnom prvenstvu ŠŠD srednjih škola u rukometu – mladići

 

*      ŠŠD “Gundulić”  OŠ Ivana Gundulića

  1. mjesto na Državnom prvenstvu ŠŠD osnovnih škola.u košarci do VII raz. – djevojčice
Primanje je održano 20. lipnja 2018. godine u 11,00 sati, u Velikoj vjećnici, Pred Dvorom 1, Dubrovnik.
<style><!-- [et_pb_line_break_holder] -->/****************Advent Calendar 2017 - 3*****************/<!-- [et_pb_line_break_holder] -->/******Gallery Title & Caption Split Reveal on Hover******/<!-- [et_pb_line_break_holder] -->/**********************By Divi Soup***********************/<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->/*Position the gallery items*/<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ds-advent-3 .et_pb_gallery_item {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> position: relative;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->/*Add a transition to the image*/<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ds-advent-3 .et_pb_gallery_item img {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> -webkit-transition: opacity 0.35s;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> transition: opacity 0.35s;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->/*Position the title and caption and set to flex with central positioning*/<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ds-advent-3 .et_pb_gallery_title,<!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ds-advent-3 .et_pb_gallery_caption {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> position: absolute;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> display: -webkit-box;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> display: -ms-flexbox;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> display: flex;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> -webkit-box-orient: vertical;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> -webkit-box-direction: normal;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> -ms-flex-direction: column;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> flex-direction: column;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> -webkit-box-pack: center;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> -ms-flex-pack: center;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> justify-content: center;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> opacity: 0;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> margin: 0 !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> padding: 0 20px;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> left: 0;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> width: 100%;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> height: 0;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> -webkit-transition: all .5s ease;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> transition: all .5s ease;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->/*Position the title and set the background gradient*/<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ds-advent-3 .et_pb_gallery_title {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> bottom: 50%;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> background: rgba(0, 0, 0, 0.5);<!-- [et_pb_line_break_holder] --> background-image: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, from(rgba(0, 0, 0, 0.3)), color-stop(60%, transparent), to(rgba(0, 0, 0, 0.7)));<!-- [et_pb_line_break_holder] --> background-image: linear-gradient(to bottom, rgba(0, 0, 0, 0.3) 0%, transparent 60%, rgba(0, 0, 0, 0.7) 100%);<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->/*Position the caption and set the background gradient*/<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ds-advent-3 .et_pb_gallery_caption {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> top: 50%;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> background: rgba(255, 255, 255, 0.5);<!-- [et_pb_line_break_holder] --> background-image: -webkit-gradient(linear, left bottom, left top, from(rgba(255, 255, 255, 0.3)), color-stop(60%, transparent), to(rgba(255, 255, 255, 0.7)));<!-- [et_pb_line_break_holder] --> background-image: linear-gradient(to top, rgba(255, 255, 255, 0.3) 0%, transparent 60%, rgba(255, 255, 255, 0.7) 100%);<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->/*Show the title & caption on hover*/<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ds-advent-3 .et_pb_gallery_item:hover .et_pb_gallery_title,<!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ds-advent-3 .et_pb_gallery_item:hover .et_pb_gallery_caption {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> height: 50%;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> opacity: 1;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> -webkit-transition-delay: 0.3s;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> transition-delay: 0.3s;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->/*Add the dividing line and set its animation*/<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ds-advent-3 .et_pb_gallery_item::before {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> position: absolute;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> z-index: 1;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> top: 50%;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> right: 50%;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> left: 50%;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> height: 2px;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> content: '';<!-- [et_pb_line_break_holder] --> opacity: 0;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> background-color: #77B5D4;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> -webkit-transition: all 0.4s;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> transition: all 0.4s;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> -webkit-transition-delay: 0.6s;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> transition-delay: 0.6s;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->/*Show the dividing line on hover*/<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ds-advent-3 .et_pb_gallery_item:hover:before {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> left: 0px;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> right: 0px;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> opacity: 1;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> -webkit-transition-delay: 0s;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> transition-delay: 0s;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->/*Fade the gallery image on hover*/<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ds-advent-3 .et_pb_gallery_item:hover img {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> opacity: 0.7;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->/*Adjust the gallery column widths and margins*/<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->.et_pb_column .ds-advent-3 .et_pb_grid_item {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> width: 23.5% !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> margin: 0 2% 2% 0 !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->.et_pb_column .ds-advent-3 .et_pb_grid_item:nth-child(4n) {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> margin-right: 0 !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->@media all and (max-width: 980px) {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> .et_pb_column .ds-advent-3 .et_pb_grid_item:nth-child(n) {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> width: 32% !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> margin: 0 2% 2% 0!important;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> }<!-- [et_pb_line_break_holder] --> .et_pb_column .ds-advent-3 .et_pb_grid_item:nth-child(3n) {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> margin-right: 0 !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> }<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->@media all and (max-width: 767px) {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> .et_pb_column .ds-advent-3 .et_pb_grid_item:nth-child(n) {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> width: 49% !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> margin: 0 2% 2% 0!important;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> }<!-- [et_pb_line_break_holder] --> .et_pb_column .ds-advent-3 .et_pb_grid_item:nth-child(2n) {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> margin-right: 0 !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> }<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->@media all and (max-width: 479px) {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> .et_pb_column .ds-advent-3 .et_pb_grid_item:nth-child(n) {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> width: 100% !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> }<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->/****************Advent Calendar 2017 - 3*****************/<!-- [et_pb_line_break_holder] -->/***End - Gallery Title & Caption Split Reveal on Hover***/<!-- [et_pb_line_break_holder] -->/**********************By Divi Soup***********************/<!-- [et_pb_line_break_holder] --></style><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->
<script><!-- [et_pb_line_break_holder] -->//Remove the gallery tooltip<!-- [et_pb_line_break_holder] -->jQuery(window).load(function(){<!-- [et_pb_line_break_holder] -->jQuery('.ds-advent-3 .et_pb_gallery a').removeAttr('title');<!-- [et_pb_line_break_holder] -->});<!-- [et_pb_line_break_holder] --></script>