IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT RUKOMET  – VI raz – ŽUPANIJSKO
2. OŠ / SŠ OSNOVNA ŠKOLA
3. M / Ž DJEVOJČICE
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA  – PLOČE
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 09.05.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 22.05.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 3
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 36
11. IME I PREZIME SUDACA LJUBO IVANIŠEVIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ “DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA” GUSAR NINO ŠEŠELJ BANESSA BEBIĆ, MIHAELA ŠIMOVIĆ, LUKRECIJA KRSTIČEVIĆ, SARA ŠILJEG, KARLA ŠILJEG, LUCA DOMINIKOVIĆ,GEA KOZINA, RADOJKA VOLAREVIĆ, PAULA BULJUBAŠIĆ, LUCA RAMIĆ, IVA JERKOVIĆ, JOSIPA BEBIĆ, NIKOLINA MEDAK, LEA DODIG, IVA MAREVIĆ
2. OŠ”VLADIMIR NAZOR” PLOČE FRANO BOŽIĆ KARLA JERKOVIĆ, REA MUSULIN, DORA VIŠTICA, GABI ŽDERIĆ, ELENA ŠTRBIĆ, TEA TOMAŠEVIĆ, NINA BURĐELEZ, JOSIPA DAMIĆ, EMANUELA GRMOJA, MARIA ĆOSIĆ, ANTEA JERKOVIĆ, KARLA ŠEŠELJ, ENA BARBIR
3. OŠ”VELA LUKA” VAL SANDA TASOVAC ALENKA BARČOT, TEA ŠEPAROVIĆ, IVANA BOROVINA, MARIJA TABAIN, ANTONIA CETINIĆ, KATARINA JOBST, ANTEA STIPKOVIĆ, MARTINA ANDREIS, LUCIJA SURJAN, TINA MIROŠEVIĆ, DEANA SIROVICA, MERI MILETIĆ, BARBARA OREB

 

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

 

½ OŠ”VELA LUKA” 7:14 OŠ”DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA”
½ OŠ”VLADIMIR NAZOR” 11:11 OŠ”DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA”
FINALE OŠ”VLADIMIR NAZOR” 17:11 OŠ”VELA LUKA”