IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT RUKOMET  – VI. raz – županijsko
2. OŠ / SŠ OSNOVNA ŠKOLA
3. M / Ž DJEČACI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 09.05.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 22.05.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 3
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 36
11. IME I PREZIME SUDACA IVICA GLAVINIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ”OPUZEN” NERETVANSKI GUSARI IVOR ŠIMUNOVIĆ IVANO PALINIĆ, IVAN (DAMIR) SRŠEN, IVAN (NOBERT) SRŠEN, TINO UTOVAC, NIKO GRLJUŠIĆ, BORNA MUSULIN, JURE SALACAN, ROKO ČOVIĆ, MATEJ MAČUKET, DORIJAN BUTIGAN, IVANO SOČE
2. OŠ”STJEPAN RADIĆ” METKOVIĆ PREDOLAC KATICA VIŠTICA IVAN ĆEREK, RANKO VIDOVIĆ, ANTE BATINOVIĆ, ANDRIJA ORŠULIĆ, MARKO VLADIMIR, VLAHO LOVRIĆ, PETAR PLANINIĆ, PETAR BUBALO, GORAN MARTINOVIĆ, KRISTIJAN KIRIDŽIJA, BORNA MEDAK, VLATKO VUČIĆ
3. OŠ”MOKOŠICA” OMBLA DAVOR ZEC, IVICA MILOSLAVIĆ, MAROJE PASKOJEVIĆ IVAN VAREŠKIĆ, STIJEPO SLADE, DARIO PERIĆ, IVAN ČUIĆ, MARKO ĐANOVIĆ, JOSIP NOKOVIĆ, TOMISLAV PRKAČIN, PETAR OBRADOVIĆ, PETAR PRKAČIN, MARIO MARJANOVIĆ, MIHAEL PRKAČIN,DOMINIK LJUBAN, MIHO BOŠNJAK

 

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

 

½ OŠ”MOKOŠICA” 9:13 OŠ”OPUZEN”
½ OŠ”OPUZEN” 14:9 OŠ”STJEPAN RADIĆ” METKOVIĆ
FINALE OŠ”STJEPAN RADIĆ” METKOVIĆ 21:18 OŠ”MOKOŠICA”

SKUPINA DUBROVNIK – OŠ „ŽUPA DUBROVAČKA“ 27.04.2018.

 

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT RUKOMET
2. OŠ / SŠ OSNOVNA ŠKOLA – SKUPINA DUBROVNIK
3. M / Ž MUŠKARCI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 27.04.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 24.05.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 2
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 1
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 14
11. IME I PREZIME SUDACA MARIO BUCONIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ “MOKOŠICA” OMBLA DAVOR ZEC, IVICA MILOSLAVIĆ, MAROJE PASKOJEVIĆ IVAN VAREŠKIĆ, STIJEPO SLADE, DARIO PERIĆ, MARKO ĐANOVIĆ, JOSIP NOKOVIĆ, TOMISLAV PRKAĆIN,PETAR PRKAČIN, MARIO MARJANOVIĆ, MIHAELA PRKAČIN,  MARIO MARJANOVIĆ, DOMINIK LJUBAN, MIHO BOŠNJAK
2. OŠ “ŽUPA DUBROVAČKA” BRENUM VIDE VLAHIĆ PETAR KMETOVIĆ, IVANO BENDER, ANDRO PULJIZEVIĆ, ANTONIO DOBROSLAVIĆ, MARO LASIĆ, MATKO GUGIĆ, GORDAN VUKŠIĆ, MAROJE MILIĆ, LION SINGER, MAROJE PURIN, PETAR KEVO, ANDRES LITRICIA

 

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

 

FINALE OŠ “MOKOŠICA” 15:8 OŠ “ŽUPA DUBROVAČKA”

 

 

„SKUPINA NERETVA“ – NATJECANJE U RUKOMETU  ZA DJEČAKE 5. – 6. RAZRED

 

Natjecanje je održano 4.05.2018.g (petak) u sportskoj dvorani Opuzen s početkom u 8.00h. Voditelj natjecanja bio je prof. Ivor Šimunović. Sudac utakmica bio je Ivica Glavinić iz Metkovića delegiran od strane županijskog udruženja rukometnih sudaca.

 

Postignuti rezultati su:

  • OŠ „Don Mihovila Pavlinovića“ – OŠ „Opuzen“ 8 : 13
  • OŠ „Opuzen“ – OŠ „Stjepan Radić“ Metković 12 : 13
  • OŠ   „Stjepan Radić“ Metković – OŠ „Don Mihovila Pavlinovića“ 16 : 13

POREDAK

 

  1. OŠ „Stjepan Radić“ Metković
  2. OŠ „Opuzen“ Opuzen
  3. OŠ „Don Mihovila Pavlinovića“ Metković

Županijsku razinu natjecanja izborila je OŠ „Stjepan Radić“ Metković i OŠ „Opuzen“.