Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT ODBOJKA – VI. raz.
2. OŠ / SŠ OSNOVNA ŠKOLA – ŽUPANIJSKO
3. M / Ž DJEVOJČICE
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 10.05.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 22.05.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 4
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 4
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 48
11. IME I PREZIME SUDACA /

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ”ŽUPA DUBROVAČKA” BRENUM VIDE VLAHIĆ KARMEN KRALJ, KAROL KRALJ, TINA KRMEK, ANI MATIĆ, PETRA BATINA, KORINA BOŠNJAK, PETRA VALENTIĆ, MATEA PRECE, LEA OBŠIVAĆ, NIKOLINA MIHAJLOVIĆ, KATARINA GRBIĆ, DOBRA VEKARIĆ, IVANA ĐANOVIĆ
2. OŠ “MOKOŠICA” OMBLA TONČI CAREVIĆ IVA VODOPIJA, LAMIJA TUMBIĆ, PETRA PAVLIČEVIĆ, MANUELA KARAČ, IVANA BUPIĆ, MARIELA IVANOVIĆ, MATEA MILOJEVIĆ, SARA ĐULIMAN, IVA SEKULA, LEA JERINIĆ, IVA DOLINA, MARIETA MILOJEVIĆ, LUCIJA KRALJEVIĆ, NINA BALIJA, MARA LETUNIĆ,LUCIJA POTREBICA
3. OŠ “LAPAD” PETKA MIRJANA VREĆA MATEA DANIČIĆ, MATEA BOGDANOVIĆ, RINA GUGIĆ, MARIJA KRISTIĆ, NIKA HAJDIĆ, LUCIJA SVETAC, LEA NENADA, DORA DUŽEVIĆ, NADIJA ŠIMUNOVIĆ, NORA RAMADAN, STELA VULETIĆ, NIKA BRAČUN, MATEA OBLIZALO, MARA KLAIĆ, MIHAELA RADIČEVIĆ
4. OŠ “JANJINA” JANJINA NINO RAOS FRANČESKA PRIMORAC, PETRA RAŠIĆ, ANA BAUTOVIĆ, IVONA KALAFATOVIĆ, JELENA BAUTOVIĆ,  IVONA KALAFATOVIĆ, JELENA BAUTOVIĆ, NINA RUSKOVIĆ, MATEA KALAFATOVIĆ MILIĆ, VITA KALJESNIK

 

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

 

½ OŠ “MOKOŠICA” 2:0 OŠ “JANJINA”
½ OŠ”ŽUPA DUBROVAČKA” 2:0 OŠ “LAPAD”
III MJESTO OŠ “LAPAD” 2:0                      OŠ “JANJINA”
FINALE OŠ”ŽUPA DUBROVAČKA” 2:1 OŠ “MOKOŠICA”

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT ODBOJKA VI. raz
2. OŠ / SŠ OSNOVNA ŠKOLA – DUBROVNIK
3. M / Ž DJEVOJČICE
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 25.4.2018
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 25.4.2018
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 4
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 6
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 44
11. IME I PREZIME SUDACA SAMIR BAJRAMOVIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1.  

 

OŠ LAPAD

 

 

PETKA

 

 

Mirjan Vreća

MATEA DANIČIĆ, MATEA BOGDANOVIĆ, RINA GUGIĆ, MARIJA KRISTIĆ, NIKA HAJDIĆ, LUCIJA SVETAC, LEA NENADA,  DORA DUŽEVIĆ, NADIJA ŠIMUNOVIĆ, NORA RAMADAN,STELA VULETIĆ, MATEA OBLIZALO, MARA KLAIĆ
2.  

 

 

OŠ MOKOŠICA

 

 

 

OMBLA

 

 

 

Tonči Carević

IVA VODOPIJA, LAMIJA TRUMBIĆ, PETRA PAVLIČEVIĆ, MANUELA KARAČ, IVANA BUPIĆ, MARIELA IVANOVIĆ, MATEA MILOJEVIĆ, SARA ĐULIMAN, IVA SEKULA, LEA JERINIĆ, IVA DOLINA, MARIETA MILOJEVIĆ, LUCIJA KRALJEVIĆ, NINA BALIJA, MARA LETUNIĆ, LUCIJA POTREBICA
3.  

 

OŠ MARIN DRŽIĆ

 

 

VIDRA

 

 

Marina Radić

KARLA LETO, ORSULA SKURIĆ, MARA FRANIĆ, MARA VLAHOVIĆ, TYRA VLADIĆ, MIHAELA

MIHOČEVIĆ, NIKOL ŠTAKA LAZAREVIĆ, MATEA MOJAŠ, NATALIJA JANČIĆ, NATALI PRKAČIN, MATEA BATINIĆ

4.  

OŠ IVANA GUNDULIĆA

 

 

GUNDULIĆ

 

Zina Urlić

MARTINA OBRADOVIC, PAULA MAKLJENOVIĆ, MIA NJAVRO, LUKRECIJA KITIN MARTA VUGDELIJA, EMA MORETIĆ, IRIS PAVLOVIĆ, LUCIJANA TAPALOVIĆ, ANDREA BUTIGAN

 

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

  EKIPE REZULTAT:   EKIPE REZULTAT:
1. OŠ LAPAD – OŠ MARIN DRŽIĆ 2:0 1. OŠ MOKOŠICA – OŠ IVANA GUNDULIĆA 2:0
2. OŠ MARIN DRŽIĆ – OŠ I. GUNDULIĆA 2:0 2. OŠ LAPAD – OŠ MOKOŠICA 2:0
3. OŠ MOKOŠICA – OŠ MARIN DRŽIĆ 2:0 3. OŠ IVANA GUNDULIĆA – OŠ LAPAD 0:2

                                                                                                                    Potpis domaćina-voditelja:

 

Uz izvještaj priložiti i fotografije ekipa

 

 

Grupa Župa – Konavle

OŠ “Gruda” – OŠ “Župa dubrovačka”          0 : 2

OŠ “Cavtat” – OŠ “Gruda”                            2 : 0

OŠ “Župa dubrovačka”  – OŠ “Cavtat”         2 : 1