Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT FUTSAL – VI raz.
2. OŠ / SŠ OSNOVNA ŠKOLA – ŽUPANIJSKO
3. M / Ž DJEČACI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 04.05.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 31.05.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 4
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 4
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 40
11. IME I PREZIME SUDACA /

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ “MOKOŠICA” OMBLA HRVOJE BOGDANOVIĆ DARIO PERIĆ, DOMINIK PRKAČIN, KRISTIJAN SENTIĆ, ANTONIO DELEVSKI, IVAN NOVIĆ, MARKO ĐANOVIĆ, ORSAT POŠA, MIHAEL SRŠEN, JOSIP NOKOVIĆ, ĐIVO DABO
2. OŠ “STJEPAN RADIĆ” METKOVIĆ RPEDOLAC BORIS BRČIĆ VEDRAN ARAMBAŠIĆ, IVAN BULIĆ, ZVONIMIR BEZER, IVAN ŠUTALO, JOSIP GUSTIN, LUKA BOŽINOVIĆ, ŠIME GALOV, ANĐELO KALEB
3. OŠ “GRUDA” ŠKOLSKI SPORTSKI KLUB KONAVLE MARIO MILIČIĆ BRUNO MILOGLAV, PAOLO ĐIVANOVIĆ, SLAVEN VRHOVEC, IVUŠA BURĐELEZ, JAKOV TRKOVIĆ, JAKOV CVJETKOVIĆ, DOMINIK ZLAV, MARO LETUNIĆ, MARKO MARASOVIĆ, KARLO ČUPIĆ
4. OŠ “OREBIĆ” OREBIĆ DINO ŠPALETA MATO BOGDAN, KARLO PAMIĆ, MIRO ŠIMIĆ, JAKOV PETRIĆEVIĆ, ANDRO FARČIĆ, IVAN SRŠEN, MARINO BOGOJE, DANIEL PAVIĆ, NIKOLA PETKOVIĆ

 

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

 

I kolo OŠ “GRUDA” 0:0 (1:3P) OŠ “MOKOŠICA”
II kolo OŠ “STJEPAN RADIĆ” MTK 6:2 OŠ “OREBIĆ”
III mjesto OŠ “OREBIĆ” 0:5 OŠ “GRUDA”
FINALE OŠ “STJEPAN RADIĆ” MTK 1:2 OŠ “MOKOŠICA”

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT FUTSAL
2. OŠ / SŠ OSNOVNA ŠKOLA – DUBROVNIK
3. M / Ž DJEČACI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 24.04.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 24.04.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 4
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 4
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 40
11. IME I PREZIME SUDACA /

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ “MOKOŠICA” OMBLA HRVOJE BOGDANOVIĆ DARIO PERIĆ, DOMINIK PRKAČIN, KRISTIJAN SENTIĆ, ANTONIO DELEVSKI, IVAN NOVIĆ, MARKO ĐANOVIĆ, ORSAT POŠA, MIHAEL SRŠEN, JOSIP NOKOVIĆ, ĐIVO DABO
2. OŠ IVANA GUNDULIĆA GUNDULIĆ BARTOL VUKOJEVIĆ ROKO VULETIĆ, LOVRO DUŽDEVIĆ, ĐIVO ČUMO, ZLATAN KACIĆ, MATEO DRUŽIĆ, IVAN OBERAN, ANTONIO BENUSSI,ANTE ŠARIĆ,DOMINIK TOLJA, MARKO DŽAMONJA, MATEJ VEZILIĆ, LEO CVITANOVIĆ
3. OŠ MARINA GETALDIĆA DOMAGOJ ZORAN SEKULIĆ TONI BALETIĆ, LEO KUŽNIN, PETAR KAČIĆ, ANTUN POKOVIĆ, PERO VEZILIĆ, ĐIVO KOVAČIĆ,  ORSAT LIZUNOV, OGNJEN KOVAČ
4. OŠ “LAPAD” PETKA MARIO VAREZIĆ  

 

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

 

12. OŠ IVANA GUNDULIĆA 2:1 OŠ MARINA GETALDIĆA
2. OŠ “MOKOŠICA” 6 :0 OŠ “LAPAD”
3. OŠ “MOKOŠICA” 1:0 OŠ IVANA GUNDULIĆA
4. OŠ “LAPAD” 4:5 OŠ MARINA GETALDIĆA
5. OŠ IVANA GUNDULIĆA 4:1 OŠ “LAPAD”
6. OŠ MARINA GETALDIĆA 0:3 OŠ “MOKOŠICA”

 

 

NATJECANJE U FUTSALU  ZA DJEČAKE 5. – 6. RAZRED „SKUPINA NERETVA“

 

Natjecanje je održano 27.04.2018.g (petak) u sportskoj dvorani Opuzen s početkom u 8.00h. Voditelj natjecanja bio je prof. Ivor Šimunović. Sudac utakmica bio je Filip Proleta iz Opuzena delegiran od strane županijskog nogometnog saveza.

 

Postignuti rezultati su:

  • OŠ „Opuzen“ – OŠ „Stjepan Radić“ Metković 1 : 3
  • OŠ   „Stjepan Radić“ Metković – OŠ „Don Mihovila Pavlinovića“ 5 : 1
  • OŠ „Don Mihovila Pavlinovića“ – OŠ „Opuzen“ 5 : 2

 

POREDAK

  1. OŠ „Stjepan Radić“ Metković
  2. OŠ „Don Mihovila Pavlinovića“ Metković
  3. OŠ „Opuzen“ Opuzen

 

Županijsku razinu natjecanja izborila je OŠ „Stjepan Radić“ Metković.