Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT KOŠARKA VI. RAZ – ŽUPANIJSKO
2. OŠ / SŠ OSNOVNA ŠKOLA
3. M / Ž DJEČACI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA OŠ “M.Držića”
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 08.05.2018
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 22.05.2018
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 5
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 5
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 60
11. IME I PREZIME SUDACA SAMIR BAJRAMOVIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ”LAPAD” PETKA ŽELJKO VREĆA ALESSANDRO RADOJČIĆ, MARKO KRZNAR, MATIJA ZORIĆ, SAŠA MIHO VUKIĆ, DENIS MEHIĆ, BARIŠA LULIĆ, GABRIEL STJEPAN SKVRCE, MATIJA KOPRIVICA, MARIN PROKIĆ, ANTONIO KRISTIĆ,MARKO PERČIN, KARLO FRANOVIĆ
2. OŠ”MARINA DRŽIĆA” VIDRA SANDRA TOŠOVIĆ/LUKA BIJELIĆ MATEO TOMAŠEVIĆ, MARTIN MUCIĆ, JANKO ŠUTALO, PETAR MIJOVIĆ, DOMAGOJ BJELOPERA, LUKA GULAN, BORAN JELČIĆ,ANTONIO JOVIĆ, MATEO MUHOBERAC, STIJEPO ANTUNOVIĆ, MIHO OBRVAN, LOVRO BRAČ
3. OŠ”MOKOŠICA” OMBLA JOŠKO KUŠT BRUNO KRMEK, ORSAT ZVONE, TOMISLAV PRKAČIN, DARIO PERIĆ, IVAN VAREŠKIĆ, MARKO ĐANOVIČ, ANTONIO ĐELEVSKI, STIJEPO SLADE, DANIEL MARIĆ, PERO DEDO, IVAN SVIČAREVIĆ
4. OŠ IVANA GUNDULIĆA GUNDULIĆ MILAN JEJINA STJEPO GOGA, JAGO SOLDO, ANTUN PREBISALIĆ, JAKOV ĐEREK, IVANO PERIĆ, ALDIN VUKOTIĆ, ANTE PRKAČIN, SAHIT MORINA, IVAN DANIČIĆ, LUKA ĐAN SULJEVIĆ
5. OŠ”ŽUPA DUBROVAČKA” BRENUM MARO LUČIĆ PERO ROTIM, DAN VUKELIĆ, ANDRIJA MILOSLAVIĆ, IVAN SKOKO, NOA FIŠIĆ, MARIN RADIĆ, IVO JAKOBUŠIĆ, NIKO GROŠETA, LOVRO JERKOVIĆ
6. OŠ”CAVTAT” CAVTAT TOMISLAV KAROGLAN MARO ŠUTALO, JURAJ BORKOVIĆ, PAULO, ŠAČIĆ, DARIO KLEČAK, LOVRO NOVAKOVIĆ, ORSAT MARTINOVIĆ, PETAR OBRADOVIĆ, LEON KARABEGOVIĆ, PETAR KLEČAK

 

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

 

1/4 OŠ “CAVTAT” 15:32 OŠ”IVANA GUNDULIĆA”
1/4 OŠ”ŽUPA DUBROVAČKA” 34:4 OŠ”MOKOŠICA”
½ OŠ”MARINA DRŽIĆA” 42:10 OŠ”IVANA GUNDULIĆA”
½ OŠ”LAPAD” 21:11 OŠ”MOKOŠICA”
FINALE OŠ”LAPAD” 26:20 OŠ”MARINA DRŽIĆA”