Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT ATLETIKA
2. OŠ / SŠ OSNOVNA ŠKOLA
3. M / Ž ŽENE
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 26.04.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 22.05.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 8
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 8
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 80
11. IME I PREZIME SUDACA DAMIR JUKIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ”DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA” GUSAR FILIP MEDAK ANA SUŠAK, LUKRECIJA KRSTIČEVIĆ, SARA ŠILJEG, RADOJKA VOLAREVIĆ, LUNA MEDAK, ANTONELA ZEKUŠIĆ, DANIJELA MEDAK, KARLA ŠILJEG, ANA MUSULIN, DARIA TURUDIĆ
2. OŠ”BLATO” BLATO GORDANA ŠEPAROVIĆ LUNA MAŠKOVIĆ, LUCIJA ŽUVELA, LORENA VUČIĆ, NIKOLINA BOROVINA, JOSIPA VUČIĆ, TINA BUŠKARIO, BARBARA DONJERKOVIĆ, ENA BURMAS, ANTONIA SARDELIĆ
3. OŠ”VELA LUKA” VAL LENKO DRAGOJEVIĆ IVANA BOROVINA, TEA ŠEPAROVIĆ, MARIJA TABAIN, KATARINA ŽUVELA, KATARINA JOBST, TINA MIROŠEVIĆ, ŽELJANA BARČOT, HANA GUGIĆ, MARTINA ANDREIS, PETRA TULIĆ

 

4. OŠ”LAPAD” PETKA HADŽIRA BRKOVIĆ PETRA BARANAC, NIKOLINA BATINA, MIA RADINKOVIĆ, MATEA DANIČIĆ, ANĐELA SAVIĆ, MATEA BOGDANOVIĆ, KARLA RADOVIĆ, NEVA LJEPAVA, ANTONIA ROKO
5. OŠ”OREBIĆ” OREBIĆ TAMARA MILINA PETRA MILIĆ, LANA SARDELIĆ, ALDIJANA ŠINDRA, LEA JELINIĆ, TIA VEKIĆ, KATA KURILJ, ANA ORLIĆ, LENA OREŠČANIN, LEA KAPOR, MARIJANA LAVRIĆ

 

6. OŠ”GRUDA” ŠKOLSKI SPORTSKI KLUB KONAVLE MARIO MILIČIĆ ANĐELA DRAGIĆ, IVA MASLAČ, ILIA LETUNIĆ, NIKE ŠIŠA, TONKA BUŠKOVIĆ, MARIJA FIOROVIĆ, PETRA RILOVIĆ, PAULA BJELOŠ
7. OŠ”STJEPAN RADIĆ” PREDOLAC JELENA GALOV ANĐELA KREŠIĆ, BARBARA MAJIĆ, HANNA RODIN, LEA ERCEG, LAURA MAJIĆ, KRISTINA ŠUTALO, MARTINA ILIĆ, MARTA ŠEŠELJ

 

8. OŠ”MARINA GETALDIĆA” DOMAGOJ ZORAN SEKULIĆ NORA ŽANETIĆ, MARTA CAPUT, ZOE TOLJ, PETRA TOMIČIĆ, MIRA PAPOVIĆ, PETRA MATIĆ, LEA IVONA VRDOLJAK, LUĆI SARIĆ, ZITA TOLJ

 

 

Mjesto: Makarska 26.4.2018. DJEVOJČICE 5 I 6 RAZREDI
R.br. ŠK – KLUB ŠKOLA DISCIPLINE
      100 200 600 DALJ VORTEX VIS MEDICINKA 4X100 UKUPNO MJESTO
1 GUSAR METKOVIĆ 8 8 8 6 6 7 5 16 64 1
2 BLATO BLATO 7 7 4 7 8 6 6 12 57 2
3 VAL VELA LUKA 5 4 6 8 7 8 7 10 55 3
4 PETKA DUBROVNIK 4 5 5 5 5 4 8 14 50 4
5 OREBIĆ OREBIĆ 6 1 3 2 2 5 2 6 27 5
7 KONAVLE GRUDA 3 6 1 4 4 3 1 4 26 6
6 PREDOLAC METKOVIĆ 1 3 2 3 3 2 3 8 25 7
8 DOMAGOJ DUBROVNIK 2 2 7 1 1 1 4 2 20 8

 

 

100m – učenice OŠ 13:00          
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat plasman Bodovi
1 ANA SUŠAK GUSAR METKOVIĆ 13.98 1 8
2 LUNA MAŠKOVIĆ BLATO BLATO 14.62 2 7
3 ANA ORLIĆ OREBIĆ OREBIĆ 14.66 3 6
4 IVANA BOROVINA VAL VELA LUKA 14.93 4 5
5 PETRA BARANAC PETKA DUBROVNIK 15.34 5 4
6 NIKE ŠIŠA KONAVLE GRUDA 15.37 6 3
7 NORA ŽANETIĆ DOMAGOJ DUBROVNIK 15.56 7 2
8 ANĐELA KREŠIĆ PREDOLAC METKOVIĆ 15.88 8 1

 

200m – učenice OŠ 13:20          
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat plasman Bodovi
1 LUCIJA ŽUVELA BLATO BLATO 32.24 2 7
2 TEA ŠEPAROVIĆ VAL VELA LUKA 33.03 5 4
3 LUKRECIJA KRSTIČEVIĆ GUSAR METKOVIĆ 31.03 1 8
4 LAURA MAJIĆ PREDOLAC METKOVIĆ 33.25 6 3
5 MARTA CAPUT DOMAGOJ DUBROVNIK 35.46 7 2
6 NIKOLINA BATINA PETKA DUBROVNIK 32.72 4 5
7 ALDIJANA ŠINDRA OREBIĆ OREBIĆ 35.88 8 1
8 PAULA BJELOŠ KONAVLE GRUDA 32.62 3 6
600m – učenice OŠ 13:35          
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat plasman Bodovi
1 MARIJA TABAIN VAL VELA LUKA 2:00.26 3 6
2 SARA ŠILJEG GUSAR METKOVIĆ 1:56.56 1 8
3 ZOE TOLJ DOMAGOJ DUBROVNIK 1:58.96 2 7
4 MIA RADINKOVIĆ PETKA DUBROVNIK 2:00.66 4 5
5 LORENA VUČIĆ BLATO BLATO 2:22.06 5 4
6 HANNA RODIN PREDOLAC METKOVIĆ 3:17.66 7 2
7 LEA JELINIĆ OREBIĆ OREBIĆ 2:50.60 6 3
8 PETRA RILOVIĆ KONAVLE GRUDA 3:36.21 8 1
               

 

DALJ – učenice OŠ 13:20          
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat plasman Bodovi
1 PETRA TOMIČIĆ DOMAGOJ DUBROVNIK 2.32 8 1
2 KATARINA ŽUVELA VAL VELA LUKA 3.93 1 8
3 NIKOLINA BOROVINA BLATO BLATO 3.91 2 7
4 DANIJELA MEDAK GUSAR METKOVIĆ 3.80 3 6
5 MATEA DANIČIĆ PETKA DUBROVNIK 3.70 4 5
6 LEA ERCEG PREDOLAC METKOVIĆ 2.90 6 3
7 PETRA MILIĆ OREBIĆ OREBIĆ 2.90 7 2
8 TONKA BUŠKOVIĆ KONAVLE GRUDA 3.48 5 4

 

VIS – učenice OŠ 13:00          
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat plasman Bodovi
1 BARBARA MAJIĆ PREDOLAC METKOVIĆ 100 7 2
2 JOSIPA VUČIĆ BLATO BLATO 120 3 6
3 MIRA PAPOVIĆ DOMAGOJ DUBROVNIK 100 8 1
4 RADOJKA VOLAREVIĆ GUSAR METKOVIĆ 120 2 7
5 ANĐELA SAVIĆ PETKA DUBROVNIK 120 5 4
6 KATARINA JOBST VAL VELA LUKA 130 1 8
7 KATA KURILJ OREBIĆ OREBIĆ 120 4 5
8 MARIJA FIOROVIĆ KONAVLE GRUDA 110 6 3

 

VORTEX – učenice OŠ 13:30          
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat plasman Bodovi
1 TINA MIROŠEVIĆ VAL VELA LUKA 37.4 2 7
2 TINA BUŠKARIOL BLATO BLATO 39.4 1 8
3 MARTINA ILIĆ PREDOLAC METKOVIĆ 25.2 6 3
4 KARLA RADOVIĆ PETKA DUBROVNIK 30.5 4 5
5 ANTONELA ZEKUŠIĆ GUSAR METKOVIĆ 32.7 3 6
6 LEA-IVONA VRDOLJAK DOMAGOJ DUBROVNIK 16.1 8 1
7 TIA VEKIĆ OREBIĆ OREBIĆ 22.0 7 2
8 IVA MASLAČ KONAVLE GRUDA 29.4 5 4
MEDICINKA – učenice OŠ 13:00        
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat plasman Bodovi
1 ŽELJANA BARČOT VAL VELA LUKA 10.69 2 7
2 KRISTINA ŠUTALO PREDOLAC METKOVIĆ 8.98 6 3
3 PETRA MATIĆ DOMAGOJ DUBROVNIK 9.34 5 4
4 LUNA MEDAK GUSAR METKOVIĆ 9.60 4 5
5 BARBARA DONJERKOVIĆ BLATO BLATO 9.67 3 6
6 MATEA BOGDANOVIĆ PETKA DUBROVNIK 11.15 1 8
7 LANA SARDELIĆ OREBIĆ OREBIĆ 8.78 7 2
8 ANĐELA DRAGIĆ KONAVLE GRUDA 8.59 8 1

 

4 X100 – učenice OŠ 14:10          
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat plasman Bodovi
1 BLATO BLATO     1:02.06 3 12
2 VAL VELA LUKA     1:02.49 4 10
3 PETKA DUBROVNIK     1:00.95 2 14
4 GUSAR METKOVIĆ     1:00.31 1 16
5 PREDOLAC METKOVIĆ     1:04.42 5 8
6 DOMAGOJ DUBROVNIK     1:12.58 8 2
7 OREBIĆ OREBIĆ     1:06.46 6 6
8 KONAVLE GRUDA     1:06.60 7 4