Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT ATLETIKA
2. OŠ / SŠ OSNOVNA ŠKOLA
3. M / Ž MUŠKARCI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 26.04.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 22.05.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 7
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 8
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 70
11. IME I PREZIME SUDACA DAMIR JUKIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ”DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA” GUSAR FILIP MEDAK LUKA JURKOVIĆ, MARIN NIŽIĆ, MARKO ANDAČIĆ, JOSIP KEŽIĆ, IVAN LJUBIČIĆ, DOMINIK JERKOVIĆ, VINKO BEGIĆ, MATEJ TALAJIĆ, KRISTIJAN VOLAREVIĆ
2. OŠ”BLATO” BLATO GORDANA ŠEPAROVIĆ NIKOLAS KUNJAŠIĆ, IVAN GUGIĆ, FRANKO ŠEPAROVIĆ, ROKO PROTIĆ, VICKO ŠEPAROVIĆ, ŽELJKO ŽANETIĆ, PETAR PERKOVIĆ, ANTE BOSNIĆ
3. OŠ”LAPAD” PETKA HADŽIRA BRKOVIĆ DENIS MEHIĆ, SAŠA MIHO VUKIĆ, MARKO PERČIN, ANTUN BEKIĆ, DAVOR PAVIŠA, MATIJA ZORIĆ, KARLO FRANOVIĆ, DOMINIK ČIŽEK
4. OŠ”STJEPAN RADIĆ” PREDOLAC JELENA GALOV ŠIME GALOV, JOSIP GUSTIN, PETAR POPOVIĆ, ANTONIO ŽAGOVEC, DANIJELA PAVLOVIĆ, MARKO LAVRIĆ, PETAR BUBALO, IVAN KOMAZIN, JOSIP BATINOVIĆ
5. OŠ”GRUDA” ŠKOLSKI ŠPORTSKI KLUB KONAVLE MARIO MILIČIĆ JAKOV CVJETKOVIĆ, IVUŠA BURĐELEZ, DOMINIK ZGLAV, HRVOJE OBAD, ALESSANDRO ANTONIO BRATOŠ, NIKOLA RADONIĆ, PAOLO ĐIVANOVIĆ, MARO LETUNIĆ, IVO ĐURATOVIĆ
6. OŠ”OREBIĆ” OREBIĆ TAMARA MILINA LUKA BOGOJE, MARO BOGDAN, KARLO PAMIĆ, DANIEL PAVIĆ, NARDO MIRKO, ANTE STANKOVIĆ, ROKO ŠUNDRICA  JAKOV PETRIČEVIĆ, MARINO MIRKO, MIRO ŠIMIĆ

 

7. OŠ”MARINA GETALDIĆA” DOMAGOJ ZORAN SEKULIĆ JOSIP BALIJA, ANTUN POKOVIĆ, PETAR KAČIĆ, LEO KUŽNIN, ĐIVO STANIĆ, EMRAH NOGOVIĆ, TONI BALETIĆ, PERO VEZILIĆ, OGNJEN KOVAČ, ĐIVO KOVAČIĆ

 

26.04.2018. DJEČACI 5 I 6 RAZREDI
ŠK – KLUB ŠKOLA DISCIPLINE
100 200 600 DALJ VORTEX VIS MEDICINKA 4X100 UKUPNO MJESTO
GUSAR METKOVIĆ 7 4 6 5 6 5 5 14 52 1
BLATO BLATO 6 5 7 2 4 7 4 12 47 2
PETKA DUBROVNIK 5 6 3 4 2 6 7 6 39 3
PREDOLAC METKOVIĆ 4 7 1 6 1 4 1 10 34 4
KONAVLE GRUDA 3 3 2 1 7 1 6 8 31 5
OREBIĆ OREBIĆ 1 2 4 7 5 3 3 4 29 6
DOMAGOJ DUBROVNIK 2 1 5 3 3 2 2 2 20 7

 

 

100m – učenici OŠ 13:05    
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat plasman Bodovi
1 LUKA JURKOVIĆ GUSAR METKOVIĆ 14.31 1 7
2 JOSIP BALIJA DOMAGOJ DUBROVNIK 15.93 6 2
3 NIKOLAS KUNJAŠIĆ BLATO BLATO 14.56 2 6
4 DENIS MEHIĆ PETKA DUBROVNIK 14.90 3 5
5 LUKA BOGOJE OREBIĆ OREBIĆ 15.94 7 1
6 ŠIME GALOV PREDOLAC METKOVIĆ 15.03 4 4
7 HRVOJE OBAD KONAVLE GRUDA 15.67 5 3
200m – učenici OŠ 13:25          
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat plasman Bodovi
1 IVAN GUGIĆ BLATO BLATO 31.04 3 5
2 DOMINIK JERKOVIĆ GUSAR METKOVIĆ 31.30 4 4
3 SAŠA MIHO VUKIĆ PETKA DUBROVNIK 30.78 2 6
4 ANTUN POKOVIĆ DOMAGOJ DUBROVNIK 36.48 7 1
5 MATO BOGDAN OREBIĆ OREBIĆ 34.43 6 2
6 JOSIP GUSTIN PREDOLAC METKOVIĆ 30.47 1 7
7 MARO LETUNIĆ KONAVLE GRUDA 31.90 5 3
600m – učenici OŠ 13:45          
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat plasman Bodovi
1 MARKO PRKAČIN PETKA DUBROVNIK 2:00.11 5 3
2 KRISTIAN VOLAREVIĆ GUSAR METKOVIĆ 1:51.76 2 6
3 FRANKO ŠEPAROVIĆ BLATO BLATO 1:50.46 1 7
4 PETAR KAČIĆ DOMAGOJ DUBROVNIK 1:57.92 3 5
5 KARLO PAMIĆ OREBIĆ OREBIĆ 1:58.37 4 4
6 PETAR POPOVIĆ PREDOLAC METKOVIĆ 2:20.97 7 1
7 DOMINIK ZGLAV KONAVLE GRUDA 2:12.52 6 2
DALJ – učenici OŠ 13:00          
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat plasman Bodovi
1 VINKO BEGIĆ GUSAR METKOVIĆ 4.00 3 5
2 VICKO ŠEPAROVIĆ BLATO BLATO 3.60 6 2
3 LEO KUŽNIN DOMAGOJ DUBROVNIK 3.60 5 3
4 ANTUN BEKIĆ PETKA DUBROVNIK 3.82 4 4
5 DANIEL PAVIĆ OREBIĆ OREBIĆ 4.35 1 7
6 ANTONIO ŽAGOVEC PREDOLAC METKOVIĆ 4.0 2 6
7 ALESSANDRO BRATOŠ KONAVLE GRUDA 3.40 7 1
VIS – učenici OŠ 13:25          
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat plasman Bodovi
1 ROKO PROTIĆ BLATO BLATO 135 1 7
2 MATEJ TALAJIĆ GUSAR METKOVIĆ 125 3 5
3 ŽARKO FRANOVIĆ PETKA DUBROVNIK 130 2 6
4 DANIJEL PAVLOVIĆ PREDOLAC METKOVIĆ 125 4 4
5 ĐIVO STANIĆ DOMAGOJ DUBROVNIK 115 6 2
6 NARDO MIRKO OREBIĆ OREBIĆ 120 5 3
7 NIKOLA RADONIĆ KONAVLE GRUDA 115 7 1
VORTEX – učenici OŠ 13:00          
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat plasman Bodovi
1 ŽELJKO ŽANETIĆ BLATO BLATO 38.3 4 4
2 DAVOR PAVIŠA PETKA DUBROVNIK 36.6 6 2
3 TONI BALETIĆ DOMAGOJ DUBROVNIK 37.5 5 3
4 IVAN LJUBIČIĆ GUSAR METKOVIĆ 44.1 2 6
5 ANTE STANKOVIĆ OREBIĆ OREBIĆ 41.9 3 5
6 PETAR BUBALO PREDOLAC METKOVIĆ 27.9 7 1
7 IVIŠA BURĐELEZ KONAVLE GRUDA 44.3 1 7
MEDICINKA – učenici OŠ 13:20        
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat plasman Bodovi
1 MATIJA ZORIĆ PETKA DUBROVNIK 15.07 1 7
2 JOSIP KEŽIĆ GUSAR METKOVIĆ 12.58 3 5
3 EMRAH NOGOVIĆ DOMAGOJ DUBROVNIK 9.68 6 2
4 PETAR PERKOVIĆ BLATO BLATO 10.60 4 4
5 ROKO ŠUNDRICA OREBIĆ OREBIĆ 10.24 5 3
6 MARKO LAVRIĆ PREDOLAC METKOVIĆ 9.23 7 1
7 JAKOV CVJETKOVIĆ KONAVLE GRUDA 13.39 2 6
4 X100- učenici OŠ 14:10          
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat plasman Bodovi
1 GUSAR METKOVIĆ 57.90 1 14
2 BLATO BLATO 59.25 2 12
3 PETKA DUBROVNIK 1:02.36 5 6
4 DOMAGOJ DUBROVNIK 1:05.80 7 2
5 OREBIĆ OREBIĆ 1:03.86 6 4
6 PREDOLAC METKOVIĆ 59.53 3 10
7 KONAVLE GRUDA 1:02.09 4 8