Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT ATLETIKA
2. OŠ / SŠ SREDNJA ŠKOLA
3. M / Ž MUŠKARCI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 24.4.2018
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 24.4.2018
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 8
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 30
11. IME I PREZIME SUDACA /

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. BLATO ŠKOJ Nenad Šeparović MARIO ŽANETIĆ, JOSIP RUDAN, MATIJA ŠEPAROVIĆ, DINO KAPOR, MARKO MUJAN, FRANO GUGIĆ, FILIP JUNGHER

FILIP TOLJ, TONI BOROVINA, JAKOV TOL

 

2. POMORSKO TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK POMORAC Amir Bavčić KARLO ŠUTALO, NIKOLA DANIČIĆ, LUKA MATIĆ, LEON IVAN VIDOJEVIĆ, LOVRO PUTICA, TONČI SIMOVIĆ, ĐIVO GAŠPAR, NIKOLA HRTICA, IVO MILOVINA, MARIO LONCO

 

3. BISKUPIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA RUĐERA BOŠKOVIĆA S PRAVOM JAVNOSTI RUĐER Maro Pulić GABRIEL STANKOVIĆ, ORSAT MORETIĆ, MIHO ZELEN, IVAN ZVONO, DUJE MRČELA, MARO BRBORA, LUKA VIOLIĆ, KAJO CIKATIĆ, STIJEPO KRISTOVIĆ

 

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

 

R.BR. ŠKOLA 100m 400m 800m 1500m DALJ VIS KUGLA 100-200-300-400 UKUPNO MJESTO
1. BLATO 3 2 3 2 3 2 2 6 23 1
2. POMORSKA ŠKOLA 2 3 2 3 2 3 3 4 22 2
3. KLASIČNA GIMNAZIJA 1 1 1 1 1 0 1 2 8 3

 

                                                                                                                    Potpis domaćina-voditelja:

Uz izvještaj priložiti i fotografije ekipa

 

 

 

100m – učenici SŠ 13:00    
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat Mjesto Bodovi
1 MARIO ŽANETIĆ ŠKOJ BLATO 11.84 1. 3
2 KARLO ŠUTALO POMORAC DUBROVNIK 12.26 2. 2
3 IVAN ZVONO RUĐER DUBROVNIK 13.15 3. 1
 

400m – učenici SŠ 13:10

   
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat Mjesto Bodovi
1 LUKA VIOLIĆ RUĐER DUBROVNIK 1:13.69 3. 1
2 JOSIP RUDAN ŠKOJ BLATO 58.57 2. 2
3 NIKOLA DANIČIĆ POMORAC DUBROVNIK 58.04 1. 3
800m – učenici SŠ 13:25    
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat Mjesto Bodovi
1 MATIJA ŠEPAROVIĆ ŠKOJ BLATO 2:31.51 1. 3
2 IVO MILOVINA POMORAC DUBROVNIK 2:38.56 2. 2
3 MARO BRBORA RUĐER DUBROVNIK 2:41.62 3. 1
 

1500 – učenici SŠ 13:30

   
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat Mjesto Bodovi
1 FILIP JUNGHER ŠKOJ BLATO 5:22.10 2. 2
2 LEON IVAN VIDOJEVIĆ POMORAC DUBROVNIK 4:53.59 1. 3
3 DUJE MRČELA RUĐER DUBROVNIK 7:15.44 3. 1
DALJ – učenici SŠ 13:00    
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat Mjesto Bodovi
1 DINO KAPOR ŠKOJ BLATO 5.59 1. 3
2 TONĆI SIMOVIĆ POMORAC DUBROVNIK 5.15 2. 2
3 MIHO ZELEN RUĐER DUBROVNIK 4.72 3. 1
DALJ – učenice SŠ 13:00    
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat Mjesto Bodovi
1 LUCIJA LONAC RUĐER DUBROVNIK 3.69 2. 1
2 GABRIJELA BOROVINA ŠKOJ BLATO 4.95 1. 2
VIS – učenici SŠ 13:00    
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat Mjesto Bodovi
1 ORSAN MORETIĆ RUĐER DUBROVNIK 0 0 0
2 LOVRO PUTICA POMORAC DUBROVNIK 165 1. 3
3 MARKO MUJAN ŠKOJ BLATO 160 2. 2
KUGLA – učenici SŠ 13:00    
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat Mjesto Bodovi
1 KAJO CIKATIĆ RUĐER DUBROVNIK 11.38 3. 1
2 FRANO GUGIĆ ŠKOJ BLATO 11.80 2. 2
3 ĐIVO GAŠPAR POMORAC DUBROVNIK 13.33 1 3
100-200-300-400 – učenici SŠ 13:45  
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat Mjesto Bodovi
1     RUĐER DUBROVNIK 2:33.12 3. 2
2     POMORAC DUBROVNIK 2:32.73 2. 4
3     ŠKOJ BLATO 2:22.48 1. 6