Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2018.-2019.

1. SPORT ATLETIKA
2. OŠ / SŠ SREDNJA ŠKOLA
3. M / Ž ŽENE
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 24.4.2018
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 24.4.2018
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 2
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 8
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 20
11. IME I PREZIME SUDACA /DAMIR JUKIĆ

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. BISKUPIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA RUĐERA BOŠKOVIĆA S PRAVOM JAVNOSTI RUĐER Maro Pulić PETRUNJELA PAVIĆ, REBECCA POPOVIĆ, LUCIANA LONAC, LUCIANA MILOJEVIĆ, ANNA MILETIĆ, LUCIJA ČURLIN, MARIJA KITIN, GRACIJA FILIPOVIĆ, ANĐELA PRKAČIN
2. BLATO ŠKOJ Nenad Šeparović KARLA MARINOVIĆ, ADRIANA DIDOVIĆ, MARTINA MARINOVIĆ, GABRIJELA BOROVINA, IVANA ŠEPAROVIĆ, PAOLA GUGIĆ, ANTEA PRIŽMIĆ, VIKTORIJA BOSNIĆ, JULIJA ŽANETIĆ, MARIJA BARČOT

 

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

 

R.BR. ŠKOLA 100m 400m 800m 1500m DALJ VIS KUGLA 100-200-300-400 UKUPNO MJESTO
1. BLATO 2 1 1 2 2 1 1 2 12 2
2. KLASIČNA GIMNAZIJA 1 2 2 1 1 2 2 4 15 1

 

 

                                                                                                                    Potpis domaćina-voditelja:

 

 

100m – učenice SŠ 13:05    
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat Mjesto Bodovi
1 KARLA MARINOVIĆ ŠKOJ BLATO 14.11 1. 2
2 GRACIJA FILIPOVIĆ RUĐER DUBROVNIK 14.41 2. 1
400m – učenice SŠ 13:15    
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat Mjesto Bodovi
1 ANNA MILETIĆ RUĐER DUBROVNIK 1:11.18 1. 2
2 ADRANA DIDOVIĆ ŠKOJ BLATO 1:24.78 2. 1
800m – učenice SŠ 13:20    
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat Mjesto Bodovi
1 MARTINA MARTINOVIĆ GIMNAZIJALAC DUBROVNIK 3:08.45 2. 1
2 LUCIJA ČURLIN RUĐER DUBROVNIK 2:59.62 1. 2
1500 – učenice SŠ 12:15    
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat Mjesto Bodovi
1 MARIJA KITIN RUĐER DUBROVNIK 8:27.71 2. 1
2 ANTEA PRIŽMIĆ ŠKOJ BLATO 7:10.72 1. 2
VIS – učenice SŠ 13:00    
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat Mjesto Bodovi
1 IVANA ŠEPAROVIĆ ŠKOJ BLATO 130 2. 1
2 REBECCA POPOVIĆ RUĐER DUBROVNIK 135 1. 2
KUGLA – učenice SŠ 13:00    
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat Mjesto Bodovi
1 PAOLA GUGIĆ ŠKOJ BLATO 8.70 2. 1
2 PETRUNJELA PAVIĆ RUĐER DUBROVNIK 9.23 1. 2

 

100-200-300-400 – učenice SŠ 13:45  
  Ime Prezime ŠŠD Mjesto Rezultat Mjesto Bodovi
1 ŠKOJ BLATO 2:50.61 1. 4
2 RUĐER DUBROVNIK 2:56 2. 2