Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT RUKOMET  ŽUPANIJSKO
2. OŠ / SŠ SREDNJA ŠKOLA
3. M / Ž MUŠKARCI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 27.3.2018
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 28.3.2018
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 4
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 4
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 52
11. IME I PREZIME SUDACA LJUBO IVANIŠEVIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ  NARONA DALIBOR MATELJAK Nikola Brečić, Jure Talajić, Marko Romić, Luka Čupić, Marino Jerković, Toni Jakić, Čuka Mateljak, Luka Gnječ, Toni Zvonić, Lucijan Popović, Ivan Jurić, Bruno Bošković, Ivan Planinić, Bruno Slišković, Bruno Vladimir
2. SŠ PETRA ŠEGEDINA KORČULA  SREDNJOŠKOLSKI ŠPORTSKI KLUB KORČULA KATARINA VRANKOVIĆ Borna Mažurana, Paval Šain, Tomislav Šegedin, Andrija Grčić Filipović, Tin Fabris, Filip Mažurana, Filip Rakočević, Dominik Đula, Viktor Tomić, Ante Silić
3. GIMNAZIJA METKOVIĆ GIMNAZIJA METKOVIĆ IVAN ŠPRLJE Ivan Grgić, Filip Volarević, Marko Jakić, Mijo Talajić, Karlo Mateljak, Filip Pavlović, Jure Kraljević, Nikola Nikolić, Roko Nikolić, Ivan Vene, Roko Šprlje, Jakov Vukedlija
4. TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA VIKTORIJA ANITA PRIZMĆ PUTICA/MATILDA CVJETKOVIĆ ČOSIĆ/LUKO BIJELIĆ Mateo Crnčević, Luka Giljušić, Luka Morović, Luka Prnjat, Kristijan Čulina, Pero Kosović, Stjepan Gržac, Luka Bevanda, Lovro Mikulić, Leo Fiorović, Filip Vujičić, Gabriel Andrić, Antun Tepšić

 

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

 

1/2 SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ 15:14 TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DBK
½ GIMNAZIJA METKOVIĆ 18:18(25:26) SŠ PETRA ŠEGEDINA KORČULA
III GIMNAZIJA METKOVIĆ 21:18 TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA
FINALE SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ 22:11 SŠ PETRA ŠEGEDINA KORČULA

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT RUKOMET  DUBROVNIK A
2. OŠ / SŠ SREDNJA ŠKOLA
3. M / Ž MUŠKARCI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ SKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 21.3.2018
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 21.3.2018
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 3
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 39
11. IME I PREZIME SUDACA MARIO BUCONIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK VIKTORIJA Anita Prizmić Putica, Matilda Cvjetković Čosić, Luko Bijelić Mateo Crnčević, Luka Giljušić, Luka Morović, Luka Prnjat, Kristian Čulina, Pero Kosović, Stjepan Gržac, Luka Bevanda, Lovro Mikulić, Leo Fjorović, Filip Vujičić, Gabriel Andrić, Antun Tepšić
2. POMORSKO TEHNIČKA ŠKOLA POMORAC Amir Bačvić Ivan Čumbelić, Mihael Sutić, Ivan Sentić, Nikola Hrtica, Karlo Šutalo, Miho Lončarić, Antonio Puljić, Maro Župan, Petar Vareškić, Miho Čupić, Đivo Gašpar, Ivan Ljuban, Lindo Kobojević,Petar Šilježar
3. GIMNAZIJA DUBROVNIK GIMNAZIJALAC Vlaho Zlošilo Ivan Marković, Žan Riha, Toni Škurla, Mateo Šutalo, Ante Burum, Juraj Divizić, Maro Dzalo, Dario Martić, Marko Žuvela, Filip Kržić, Vlaho Šojka, Ante Oreč,Stjepan Dedić

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

 

½ POMORSKO TEHNIČKA ŠKOLA 14:15 TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK
½ GIMNAZIJA DUBROVNIK 8:9 POMORSKO TEHNIČKA ŠKOLA
FINALE TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK 14:3 GIMNAZIJA DUBROVNIK

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT RUKOMET gradska DUBROVNIK skupina B
2. OŠ / SŠ SREDNJA ŠKOLA
3. M / Ž MUŠKARCI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ SKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 19.3.2018
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 19.3.2018
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 5
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 4
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 65
11. IME I PREZIME SUDACA MARIO BUCONIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. POMORSKO TEHNIČKA ŠKOLA POMORAC Amir Bačvić Ivan Čumbelić, Mihael Sutić, Ivan Sentić, Nikola Hrtica, Karlo Šutalo, Miho Lončarić, Antonio Puljić, Maro Župan, Petar Vareškić, Miho Čupić, Đivo Gašpar, Ivan Ljuban, Niko Ucović,Petar Šilježar
2. BISKUPIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA R.B S PRAVOM JAVNOSTI RUĐER Maro Pulić Ante Matić, Maro Brbora, Miho Zelen, Gabriel Stanković, Duje Mrčela, Orsat Moretić, Stijepo Kristović, Ivan Zvono, Kajo Cikatić
3.  

MEDICINSKA ŠKOLA

SANITAS Ivica Čular Mihael Tošić, Lovro Tolj, Nikola Pinčević, Josip Tošić, Gabriel Bošnjak, Luka Mijić, Đivo Damić, Mihael Matić, Ante Vareškić, Borna Špaleta
4. PRIVATNA GIMNAZIJA CIPOLI Dražen Šprem Roman Rogić, Boris Ivaniš, Josip Bulić, Lukša Gavranić, Jakov Vukšić, Leo Bjelovučić, Luka Đurović, Marko Marunić, Adrian Ilin
5. MUŠKI UČENIČKI DOM DOM Boško Bukvić Vlatko Poljanić, Karlo Tomić, Mario Batinović, Leon Ivan Vidojević, Marin Grljušić, Joisp Sršen, Filip Šimun Štuk, Nikola Vujčić, Maroje Lazo, Petar Hajdić

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

 

  MEDICINSKA ŠKOLA          11:10 PRIVATNA GIMNAZIJA
  MUŠKI UČENIČKI DOM      9:11 BISKUPIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  POMORSKO TEHNIČKA ŠKOLA 16:4 MEDICINSKA ŠKOLA
FINALE BISKUPIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA   6:12 POMORSKO TEHNIČKA ŠKOLA