Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT RUKOMET  ŽUPANIJSKO
2. OŠ / SŠ SREDNJA ŠKOLA
3. M / Ž DJEVOJKE
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 27.3.2018
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 28.3.2018
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 4
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 4
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 52
11. IME I PREZIME SUDACA LJUBO IVANIŠEVIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. Fra Andrije Kačića Miošića Ploče PLOČA ANTE MAREVIĆ Lara Ana Šešelj, Ana Stanković, Lucija Cvijanović, Magdalena Žderić, Klara Arar, Iva Žderić, Josipa Oršulić, Petra Marinović, Anamarija Nikolac, Ema Barbir
2. Srednja škola Metković NARONA ANTE RAIČ Antonela Srna, Karmen Španjić, Lana Batinović, Barbara Dropulić, Antonela Begoć, Paula Crnčević, Lana Batinović, Dora Magzan, Leona Radić, Ivana Grmoja, Nikolina Franjić
3. Turističko ugostiteljska SŠ Dubrovnik VIKTORIJA MATILDA CVJETKOVIĆ ČOSIĆ/ANITA PRIZMIĆ PUTICA/LUKO BIJELIĆ Petra Masle, Ozana Milojević, Kristina Radulović, Dora Rebrić, Anamarija Papić, Laura Majer, Marija Previšić, Ana Haklička,Ivana Vatović, Marija Slobođan, Nikoleta Dabelić, Sara Magaš, Antotena Mihaica
4. Srednja škola Vela Luka DUPIN SANDA TASOVAC Jadranka Grbin, Ivana Šegedin, Petra Burmas, Martina Stipković, Marija Franulović, Gabrijela Brkić, Ivana Baković, Ana Padovan, Karla Šeparović, Lucija Maričić, Romana Mirošević, Jerica Barčot

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

 

1/2 Turističko  ugostiteljska SŠ Dubrovnik 9:31 Srednja škola Fra A.K. Miošića Ploče
½ Srednja škola Metković 24:3 Srednja škola Vela Luka
III Turističko ugostiteljska SŠ Dubrovnik 15:10 Srednja škola Vela Luka
FINALE Fra A.K.Miošića Ploče 16:12 Srednja škola Metković

 

 

 

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT RUKOMET  DUBROVNIK
2. OŠ / SŠ SREDNJA ŠKOLA
3. M / Ž DJEVOJKE
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ SKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 21.3.2018
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 21.3.2018
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 2
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 1
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 26
11. IME I PREZIME SUDACA MARIO BUCONIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK VIKTORIJA Anita Prizmić Putica, Matilda Cvjetković Čosić, Luko Bijelić Petra Masle, Ozana Milojević, Kristina Radulović, Dora Rebrić, Anamarija Papić, Laura Majer, Marija Previšić, Ana Haklička, Ivna Vatović, Nikolina Dabelić, Sara Magaš
2. BIKUPIJSKA KLASIČNA GINAZIJA RUĐERA BOŠKOVIĆA S PRAVOM JAVNOSTI RUĐER Maro Pulić Karla Stražičić, Petrunjela Pavić, Rebecca Popović, Marija Kitin, Luciana Milojević, Ivana Čokljat, Anđela Prkačin, Anđela Karičić

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

 

TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK 14:3 BIKUPIJSKA KLASIČNA GINAZIJA RUĐERA BOŠKOVIĆA S PRAVOM JAVNOSTI