Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017 / 2018

1. SPORT FUTSAL ŽUPANIJSKO
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA OŠ DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA METKOVIĆ
5. VODITELJ- DOMAĆIN BORIS KRSTIČEVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 26.2.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 26.2.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 4
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 4
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 40
11. IME I PREZIME SUDACA ZDRAVKO KURAN

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ IVANA GUNDULIĆA ŠŠD GUNDULIĆ BARTUL VUKOJEVIĆ ROKO ANĐELIĆ, IVAN LONAC, JERONIM KOVAČEVIĆ, BRUNO NEUSIDL, MAROJE GLEGJ, IVAN CAPURSO, ANTUN PINĆAR, HRVOJE ŠIJAKOVIĆ, ZLATKO TOKIĆ, NINO GJAJA, BORNA PADOVAN, NIKOLA ŠOLETIĆ
2. OŠ DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA ŠŠD GUSAR NINO ŠEŠELJ MILE DRUŽIJANIĆ, JAKOV ŠARAVANJA, IVAN CVITKOVIĆ, ANTE POPOVIĆ,, MILE PARMAĆ, STIPE BATINOVIĆ, MARIN JURKOVIĆ, MARIN VUČKOVIĆ, JURE EREŠ, NIKOLA VOLAREVIĆ
3. OŠ ŽUPA DUBROVAČKA ŠŠD BRENUM MIRAN MILOSLAVIĆĆ LOVRO BAŠIĆ, NIKŠA MILIĆ, ANTE BALDO BENDER, ANTE NIKOLIĆ, MIHO GALJUF, ANTUN SEBASTIJAN, NIKŠA DUŽDEVIĆ, IVAN PLEŠTINA, NIKOLA GRBIĆ, ANTE AZINOVIĆ, BOŽO GUSTIN, ŽAK STEVIĆ
4. OŠ BLATO ŠŠD BLATO NENAD ŠEPAROVIĆ JAKOV PROTIĆ, JOSIP ŠIMUNOVIĆ, ANTONIO SARDELIĆ, IVAN BOŠKOVIĆ, TONI ŠEPAROVIĆ, NENO PECOTIĆ, FRANO ŽUVELA, JURE ANDRIJIĆ, MARKO BOSNIĆ, NIKOLAS KUNJAŠIĆ

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

DJEČACI:

1/2      OŠ BLATO- OŠ IVANA GUNDULIĆA                                                     0 : 2

½       OŠ ŽUPA DUBROVAČKA – OŠ DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA     0 : 1

OSN.ŠK.Župa Dubrovačka  0 Osn.šk.M.Pavlinović  MTK 1

TREĆE MJESTO:

OŠ ŽUPA DUBROVAČKA – OŠ BLATO-                                                            (2 : 2) 3 : 2

FINALE:

OŠ IVANA GUNDULIĆA– OŠ DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA                    4 : 2

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017 / 2018

1. SPORT FUTSAL DUBROVNIK – KONAVLE – PRIMORJE
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA OŠ DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA METKOVIĆ
5. VODITELJ- DOMAĆIN BORIS KRSTIČEVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 20.2.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 20.2.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 3
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 30
11. IME I PREZIME SUDACA ROBBERT HAUSVIČKA

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ ŽUPA DUBROVAČKA ŠŠD BRENUM MIRAN MILOSLAVIĆĆ LOVRO BAŠIĆ, NIKŠA MILIĆ, ANTE BALDO BENDER, ANTE NIKOLIĆ, MIHO GALJUF, ANTUN SEBASTIJAN, NIKŠA DUŽDEVIĆ, IVAN PLEŠTINA, NIKOLA GRBIĆ, ANTE AZINOVIĆ, BOŽO GUSTIN, ŽAK STEVIĆ
2. OŠ MOKOŠICA ŠŠD OMBLA IVAN PRCE IVAN GRLJEVIĆ, TOMISLAV LEHO, NIKOLA ANDRIĆ, MIHAEL DABO, BRUNO GRČIĆ, IVAN PETROVIĆ, MATEO VULIČEVIĆ, LUKA ZVONO, FRANO GLUMAC HRVOJE HLADILO, BRUNO MATUŠIĆ, LUKŠA RADIŠ, KRISTIJAN MILETIĆ, MARINO OBULJEN
3. OŠ ANTUNA MASLE ŠŠD VRTOVI SUNCA

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

OŠ MOKOŠICA – OŠ ANTUNA MASLE ORAŠAC                                4 : 1

OŠ MOKOŠICA – OŠ ŽUPA DUBROVAČKA                                          3 : 3     5 : 6

OŠ ANTUNA MASLE ORAŠAC – OŠ ŽUPA DUBROVAČKA              1 : 5

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017 / 2018

1. SPORT FUTSAL DUBROVNIK
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA OŠ DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA METKOVIĆ
5. VODITELJ- DOMAĆIN BORIS KRSTIČEVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 19.2.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 19.2.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 4
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 4
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 40
11. IME I PREZIME SUDACA ROBERT HAUSVIČKA

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ IVANA GUNDULIĆA ŠŠD GUNDULIĆ BARTUL VUKOJEVIĆ ROKO ANĐELIĆ, DUBRAVKO VODOPIVEC, JERONIM KOVAČEVIĆ, BRUNO NEUSIDL, MAROJE GLEGJ, IVAN CAPURSO, ANTUN PINĆAR, HRVOJE ŠIJAKOVIĆ, ZLATKO TOKIĆ,, NINO GJAJA, BORNA PADOVAN, NIKOLA ŠOLETIĆ
2. OŠ MOKOŠICA ŠŠD OMBLA IVAN PRCE IVAN GRLJEVIĆ, TOMISLAV LEHO, NIKOLA ANDRIĆ, MIHAEL DABO, BRUNO GRČIĆ, IVAN PETROVIĆ, MATEO VULIČEVIĆ, LUKA ZVONO, FRANO GLUMAC HRVOJE HLADILO, BRUNO MATUŠIĆ, LUKŠA RADIŠ, KRISTIJAN MILETIĆ, MARINO OBULJEN
3. OŠ LAPAD ŠŠD PETKA
4. OŠ MARINA DRŽIĆA ŠŠD VIDRA MARKO BUTIGAN MARIN MARIĆ, ROKO MUCIĆ,, MARIN SMOLJKO, LUKA KRISTE, ANTE LJUBAN, LUKA RAGUŽ, ZVONIMIR PERIĆ, MARKO ŽUVELA, DANE ROJE, MATEJ KRISTOVIĆ

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

OŠ MOKOŠICA – OŠ LAPAD                                                                   3 : 2

OŠ MOKOŠICA – OŠ MARINA DRŽIĆA                                                 3 : 0

OŠ MOKOŠICA  – OŠ IVANA GUNDULIĆA                                           1 : 3

OŠ IVANA GUNDULIĆA – OŠ MARINA DRIŽĆA                                 4 : 0

OŠ IVANA GUNDULIĆA– OŠ LAPAD                                                    2 : 2

OŠ LAPAD – OŠŠ MARINA DRŽIĆA                                                       1 : 1

SKUPINA KONAVLE – ŽUPA (Župa 08.02.2018. Gruda 15.02.2018.)

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017 / 2018

1. SPORT FUTSAL ŽUPA KONAVLE
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA OŠ ŽUPA DUBROVAČKA OŠ GRUDA
5. VODITELJ- DOMAĆIN BORIS KRSTIČEVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 08.2.2018. 15.02.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 19.2.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 6
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 30
11. IME I PREZIME SUDACA ROBERT HAUSVIČKA

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ ŽUPA DUBROVAČKA ŠŠD BRENUM MIRAN MILOSLAVIĆĆ LOVRO BAŠIĆ, NIKŠA MILIĆ, ANTE BALDO BENDER, ANTE NIKOLIĆ, MIHO GALJUF, ANTUN SEBASTIJAN, NIKŠA DUŽDEVIĆ, IVAN PLEŠTINA, NIKOLA GRBIĆ, ANTE AZINOVIĆ, BOŽO GUSTIN, ŽAK STEVIĆ
2. OŠ GRUDA ŠŠD KONAVLE MARIO MILIČIĆ LUKA FIOROVIĆĆ, DENIS KOLIĆ, IVO VUKIĆ, JOSIP GRGIĆ, VLAHO KOLIĆ,  GABRIJEL MIHAEL KUKULJICA, JOSIP BRAJKOVIĆ, DOMAGOJ MILOGLAV, JOSIP TRKOVIĆ,, PERO BJELOŠ, LUKA PULIĆ, LUKA ĐIVANOVIĆ
3. OŠ CAVTAT ŠŠD CAVTAT ZLATKO RAGUŽ PERO ŠUTALO, VLAHO DUPLICA,  LUKA RAGUŽ, TONI SKURIĆ, BRUNO ŽUPANOVIĆ, JOSIP FRAGIĆ, KRISTIJAN MATIĆ, NIKOLA ŠULJAK, DARIO RADELJ, LUKA NOVAK, MARKO GRBIĆ, JOSIP VODOPIJA

OŠ “Župa dubrovačka – OŠ “Gruda”                       2 : 1

OŠ “Župa dubrovačka – OŠ “Cavtat”                      4 : 2

OŠ “Gruda” – OŠ “Cavtat”                           3 : 3

OŠ “Cavtat”  – OŠ “OŠ “Župa dubrovačka  0 : 1

OŠ “Župa dubrovačka – OŠ “Gruda”                       1 : 0

OŠ “Cavtat” – OŠ “Gruda”                           0 : 2

POREDAK:

  1. OŠ “Župa dubrovačka”
  2. OŠ “Gruda”
  3. OŠ “Cavtat”

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017 / 2018

1. SPORT FUTSAL ( MEĐUOPĆINSKO PELJEŠAC/ KORČULA )
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA OŠ PETRA KANAVELIĆA KORČULA
5. VODITELJ- DOMAĆIN ADRIANA BARČIĆ
6. DATUM NATJECANJA 21.2.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 21.2.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 3
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 30
11. IME I PREZIME SUDACA MERSAD ZUKIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ BLATO BLATO NENAD ŠEPAROVIĆ IVAN BOŠKOVIĆ, MARKO BOSNIĆ, ANTONIO SARDELIĆ, FRANO ŽUVELA, JOSIP ŠIMUNOVIĆ, NENO PECOTIĆ, JAKOV PROTIĆ, TONI ŠEPAROVIĆ, NIKOLAS KUNJAŠIĆ
2. OŠ KUNA KUNA LARA VIOLIĆ VITO BRKIĆ, PETRA ANČIĆ, TONI VIOLIĆ, GABRIJEL BOGOEVIĆ, BARTUL BARIŠIĆ, DOMINIK BARIŠIĆ, MARIN MARKET, IVAN DANIČIĆ KAČIĆ
3. OŠ PETRA KANAVELIĆA KORČULA PETAR KANAVELIĆ ADRIANA BARČIĆ

 

VITO SARDELIĆ, MATEJ BOKŠIĆ, STIPE ANDRIJIĆ KLOSE, NIKICA BATISTIĆ, ANTON COLLETT, ANTONIO DUŽEVIĆ, KARLO JURIĆ, MATE SLAVIĆ, HRVOJE ŽUVELA

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

                                BLATO: KORČULA             1:1

                              BLATO:KUNA                     9:0

                              KORČULA:KUNA                4:5

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017 / 2018

1. SPORT FUTSAL ( OPĆINSKO SKUPINA ISTOK KORČULA )
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA OŠ PETRA KANAVELIĆA KORČULA
5. VODITELJ- DOMAĆIN ADRIANA BARČIĆ
6. DATUM NATJECANJA 14.2.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 14.2.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 3
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 30
11. IME I PREZIME SUDACA MERSAD ZUKIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ PETRA KANAVELIĆA KORČULA PETAR KANAVELIĆ ADRIANA BARČIĆ

 

VITO SARDELIĆ, MATEJ BOKŠIĆ, STIPE ANDRIJIĆ KLOSE, NIKICA BATISTIĆ, ANTON COLLETT, ANTONIO DUŽEVIĆ, KARLO JURIĆ, MATE SLAVIĆ, HRVOJE ŽUVELA
2. OŠ ANTE CURAĆ PINJAC ŽRNOVO NEŠO TAMBUROVIĆ DOMAGOJ ČALE, MARKO CURAĆ, NIKOLA IVANKOVIĆ, ANTE ŠALE, HRVOJE PAŽIN, ROMAN LALIĆ, GABRIJEL JULIAN ALJINOVIĆ, ANTONIO BATISTIĆ KAŠTELAN, FRANO RADOVANOVIĆ, GABRIJEL IKANOVIĆ
3. OŠ OREBIĆ DINO ŠPALETA NIKŠA PAVIĆ, VESELKO OPAČAK, VITO NJAKARA, PATRIK MARIĆ, NIKOLA PETKOVIĆ, NARDO MIRKO, VID KAPITELI, LEO ŠESTANOVIĆ

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

                              OREBIĆ: KORČULA             0:4

                              OREBIĆ:ŽRNOVO               2:2

                              KORČULA:ŽRNOVO           9:1

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT FUTSAL – PELJEŠAC
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA KUNA
5. VODITELJ- DOMAĆIN LARA VIOLIĆ
6. DATUM NATJECANJA 15.02.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 15.02.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 4
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 6
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 37
11. IME I PREZIME SUDACA MAŠKOVIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. KUNA PELJEŠKA ŽUPA L.VIOLIĆ I.DANIČIĆ-KAČIĆ,B.BARIŠIĆ,M.MARKET,V.BRKIĆ,P.ANČIĆ,

D.BARIŠIĆ,T.VIOLIĆ,G.BOGOEVIĆ

2. STON STOVIŠ M.ŠILJEG-TALAJIĆ
3. JANJINA JANJINA N.RAOS
4. TRPANJ ZABRIŽAK L.VIOLIĆ

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

                              KUNA:TRPANJ 13:1           KUNA:JANJINA 4:0

                              JANJINA:STON 1:3            JANJINA:TRPANJ 2:0

                              TRPANJ: STON 3:5             STON:KUNA 0:4

 

DALJE IDE EKIPA KUNE.

Skupina Korčula zapad,

nastupile se ekipe Blata, Smokvice i Vele Luke sa sljedećim rezultatima:

Blato : Smokvica            14:0

Smokvica : Vela Luka      1:5

Vela Luka : Blato             0:6

u sljedeći krug natjecanja ide ekipa Blata

 

SKUPINA NERETVA – futsal za dječake 7.i 8. r.

I.skupina

OŠ S.Radića Metković    :    OŠ V.Nazor Ploče………………..5 : 2

OŠ S.Radića Metković     :     OŠ Opuzen……………………….1 : 1

OŠ OŠ V.Nazor Ploče    :        OŠ Opuzen……………………….1 : 5

II.Skupina

OŠ don M.Pavlinovića Metković    :    OŠ fra A.Gnječa Staševica    9 : 2

Finale

OŠ don M.Pavlinovića Metković    :    OŠ Opuzen    3 : 3 ( penali 11 : 10 )