Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

SPORT KOŠARKA- ŽUPANIJSKO
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG ŠPORTA – OŠ MARINA DRŽIĆA
5. VODITELJ- DOMAĆIN Martin Bogoje
6. DATUM NATJECANJA 05.03.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 05.03.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 3
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 36
11. IME I PREZIME SUDACA SAMIR BAJRAMOVIĆ
KONAČNI POREDAK
  NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ MARINA DRŽIĆA ŠŠD VIDRA LUKO BIJELIĆ MATEO LAMBETA, MARTIN MUCIĆ, MARIN SMOLJKO, LUKA KRISTE, ANTE LJUBAN, LUKA RAGUŽ, MARKO ŽIVKOVIĆ, VALENTIN NODILO, LOVRO MEMED, MATEO TOMAŠEVIĆ, IVAN SUŠIĆ, ANTUN PRANJKIĆ
2. OŠ LAPAD ŠŠD PETKA ŽELJKO VREĆA MATEO BAĆA, SEBASTIAN PALE, LUKŠA STABILE, BRUNO MATUŠIĆ, FRANO MAŠTRAPA, IVAN BOGDANOVIĆ, MATO KAPOVIĆ, JAKOV VIDOJEVIĆ, LUKA ALETIĆ, JAKOV VUJIČIĆ, ĐIVO SKVRCE, LOVRO ŠANJE, DOMAGOJ BAJO, JAN MIOŠIĆ, NIKOLA BARABA, PETAR KUKULJICA
3. OŠ STJEPANA RADIĆA ŠŠD PREDOLAC BORIS BRČIĆ IVAN FRAN STOJIĆ, JOSIP DOMINIKOVIĆ, FILIP DOMINIKOVIĆ, MARIO KOLOVRAT, MISLAV PRANJIĆ, IVICA GRBAVAC, ANTE ZOVKO, MATEJ MATIĆ, ANTE KURAN

 

REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

OŠ Lapad – OŠ S.Radic                                49:24

OŠ Marina Držića- OŠ Stjepana Radic         48:11

OŠ Marina Držića  – OŠ Lapad                     47: 36

 

 

 

 

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

SPORT KOŠARKA- GRADSKO
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG ŠPORTA – OŠ MARINA DRŽIĆA / OŠ LAPAD
5. VODITELJ- DOMAĆIN Martin Bogoje
6. DATUM NATJECANJA 27.02.2018. – 28.02.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 05.03.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 6
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 6
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 36
11. IME I PREZIME SUDACA SAMIR BAJRAMOVIĆ
KONAČNI POREDAK
  NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ MARINA DRŽIĆA ŠŠD VIDRA LUKO BIJELIĆ MATEO LAMBETA, MARTIN MUCIĆ, MARIN SMOLJKO, LUKA KRISTE, ANTE LJUBAN, LUKA RAGUŽ, MARKO ŽIVKOVIĆ, VALENTIN NODILO, LOVRO MEMED, MATEO TOMAŠEVIĆ, IVAN SUŠIĆ, ANTUN PRANJKIĆ
2. OŠ LAPAD ŠŠD PETKA ŽELJKO VREĆA MATEO BAĆA, SEBASTIAN PALE, LUKŠA STABILE, BRUNO MATUŠIĆ, FRANO MAŠTRAPA, IVAN BOGDANOVIĆ, MATO KAPOVIĆ, JAKOV VIDOJEVIĆ, LUKA ALETIĆ, JAKOV VUJIČIĆ, ĐIVO SKVRCE, LOVRO ŠANJE, DOMAGOJ BAJO, JAN MIOŠIĆ, NIKOLA BARABA, PETAR KUKULJICA
3. OŠ IVANA GUNDULIĆA ŠŠD GUNDULIĆ MILAN JEJINA NIKŠA MILIVOJEVIĆ, TONI PERUŠINA, ĐIVO ŠIMUNOVIĆ, LUKAS ŽEGURA, IVAN ĆORAK, LUKA KUSALO, LOVRE BEGIĆ, ALADIN VUKOTIĆ, ANTE PRKAČIN, JAGO SOLDO, DŽAN SULJEVIĆ, ANTE KLJUČE
3. OŠ MOKOŠICA ŠŠD OMBLA JOŠKO KUŠT MARINO OBULJEN, LUKA ZVONO, MAROJE ZEC, LEO ŠIMUNOVIĆ, IVAN PETROVIĆ, IVAN KRISTIĆ, DOMAGOJ PRKAČIN, ORSAT ZVONE, BRUNO KRMEK, PERO DEDO, STIJEPO SLADE, DANIJEL MARIĆ, PATRIK KAJINIĆ, IVAN SVIĆAREVIĆ
4. OŠ CAVTAT ŠŠD CAVTAT TOMISLAV KAROGLAN TEOFIL TOPIĆ, JOSIP VIDOVIĆ, LUKA ZLOVEČERA, MARO ŠUTALO, MARO UCOVIĆ, NIKŠA KLEČAK, JURAJ BORKOVIĆ, PAULO ŠAČIĆ, DARIO KLEČAK, LOVRO NOVAKOVIĆ, ORSAT MARTINOVIĆ, PETAR OBRADOVIĆ
4. OŠ ŽUPA DUBROVAČKA ŠŠD BBRENUM MARO LUČIĆ LOVRO JERKOVIĆ,, PERO ROTIM, IVAN SKOKO, MATEJ ĆAVAR, ANDRIJA MILOSLAVIĆ, NIKO GROŠETA, PETAR PAVLOVIĆ, IVO JAKOBUŠIĆ, DAN VUKELIĆ, MARIJAN ŠIPIĆ, NOA FIŠIĆ
 

 

KOŠARKA DUBROVNIK A

OS Marina Drzica. 27.02.2018.

 

OŠ Marin Držić –  OŠ Župa Dubrovačka      65 : 0

OŠ Marin Držić- OŠ Mokošica                     47 :11

OŠ Mokošica – OŠ Župa Dubrovačka           41 : 3

 

KOŠARKA DUBROVNIK B

OS Lapad  28.02.2018.

OŠ LAPAD OŠ – OŠ CAVTAT                               48 : 8

OŠ IVANA GUNDULIĆA – OŠ CAVTAT             37 : 14

OŠ LAPAD – OŠ IVANA GUNDULIĆA                53 : 16