Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT ŠAH
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG ŠPORTA METKOVIĆ
5. VODITELJ- DOMAĆIN BORIS KRSTIČEVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 06.01.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 07.01.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 6
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 30
11. IME I PREZIME SUDACA ŽELJKO JOSIPOVIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE BOD NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. STJEPANA RADIĆA 10 PREDOLAC BORIS BRČIĆ DOMINIK BLAŽ BAKALAR, MARIN KLJUSARIĆ, JAKOV ŠILJEG, ANTE CRNJAC, MIHAEL BORNA BJELIŠ
2. BLATO 7 BLATO MARINO SARDELIĆ TONI ŽANETIĆ, IVAN BAČIĆ, FRANKO ŠEPAROVIĆĆ, NENO PECOTIĆ, TONI KAPOR
3. VLADIMIR NAZOR 6 PLOČE MARIJAN KRILIĆ PATRIK PETROVIĆ, LUKA TOMAŠEVIĆ, FILIP PETROVIĆ, MATEJ VUKANOVIĆ, MIHAEL GREBENAR
4. DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA 4 GUSAR NINO ŠEŠELJ TONĆI ZVONIĆ, MIHAEL KALEB, ANTE RAIĆ, MIRKO JURIŠIN, IVAN VOLAREVIĆ
5. MOKOŠICA 3 OMBLA IVAN PRCE BORNA BAŠIĆ, IVAN PETROVIĆ, BRUNO NINO MATUŠIĆ, LUKA LATINOVIĆ, DANIEL MARIĆ
6. SMOKVICA 0 POŠIP IVAN PLANTIĆ NIKOLA PECOTIĆ, LUKA MARELIĆ, ANTUN TOMAŠIĆ, MARINELA RADOVANOVIĆ,  MARIN RADOVANOVIĆ

 

 

 

U konkurenciji dječaka nastupili su predstavnici 6 osnovnih škola iz DNŽ: OŠ SMOKVICA, OŠ MOKOŠICA, OŠ VLADIMIR NAZOR iz Ploča, OŠ DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA iz Metkovića, OŠ BLATO I OŠ STJEPANA RADIĆA iz Metkovića. Odigrali su turnir Bergerovim sustavom, svatko sa svakim i nakon pet kola konačni  poredak je bio slijedeći:

 

  1. OŠ STJEPAN RADIĆ Metković                    10 meč bodova
  2. OŠ BLATO                                                            7 meč bodova
  3. OŠ VLADIMIR NAZOR Ploče                         6 meč bodova
  4. OŠ DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA            4 meč boda
  5. OŠ MOKOŠICA                                                  3 meč boda
  6. OŠ SMOKVICA                                                   0 meč bodova

 

Rezultati svih odigranih mečeva po kolima:

1.kolo

OŠ SMOKVICA – OŠ STJEPAN RADIĆ                      0 : 4

OŠ MOKOŠICA – OŠ BLATO                                       2 : 2

OŠ VLADIMIR NAZOR- OŠ M.PAVLINOVIĆ          4: 0

2.kolo

OŠ STJEPAN RADIĆ – OŠ M.PAVLINOVIĆ             4 : 0

OŠ BLATO – OŠ VLADIMIR NAZOR                          3 : 1

OŠ SMOKVICA- OŠ MOKOŠICA                             1,5: 2,5

3.kolo

OŠ MOKOŠICA – OŠ STJEPAN RADIĆ                   0.5: 3,5

OŠ VLADIMIR NAZOR- OŠ SMOKVICA                   4 : 0

OŠ M.PAVLINOVIĆ- OŠ BLATO                                 0 : 4

4.kolo

OŠ STJEPAN RADIĆ- OŠ BLATO                             2,5 : 1,5

OŠ SMOKVICA – OŠ M.PAVLINOVIĆ                      1 : 3

OŠ MOKOŠICA – OŠ VLADIMIR NAZOR                1 : 3

5.kolo

OŠ VLADIMIR NAZOR-OŠ STJEPAN RADIĆ           0 : 4

OŠ M. PAVLINOVIĆ –OŠ MOKOŠICA                    2,5:1,5

OŠ BLATO- OŠ SMOKVICA                                          3 : 1