Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT PLIVANJE
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž Ž
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG ŠPORTA BAZEN DBK
5. VODITELJ- DOMAĆIN MARTIN BOGOJE
6. DATUM NATJECANJA 06.01.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 07.01.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 2
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 12
11. IME I PREZIME SUDACA ANDREJ DROBAC

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE BOD NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. PETRA KANAVELIĆA 74 KORČULA ADRIANA BARČIĆ TINA SARDELIĆ, KATJA SESSA, FRANKA BRKIĆ, ANA FRANIĆ, KARMEN FABRIS, ANA FARAC, KARLA FABRIS, MARTA BAKARIĆ, PAULA BLITVIĆ
2. IVANA GUNDULIĆA 27 GUNDULIĆ KARMELA NIKOLIĆ PRKAČIN IVES NJAVRO, DALIJA STABILE, KATARINA NENADIĆĆ, KATARINA BENIĆ

 

                                                                                                                    Potpis domaćinavoditelja:

 

 

 

DISCIPLINA ŽENE KORČULA GUNDULIĆ
SLOBODNO 8 diskval.
7  
LEĐNO 8 6
7  
PRSNO 8 7
6  
DELFIN 8 7
6  
MJEŠOVITO 8 7
SLOBODNO 8  
UKUPNO 74 27

 

 

DISCIPLINA: 50 M SLOBODNO  ŽENSKE
pruga prezime ime škola vrijeme bodovi
3 FABRIS KARLA KORČULA 0:34.24 8
4 BAKARIĆ MARTA KORČULA 0:34.72 7
5 STABILE DALIJA GUNDULIĆ DQ np 0
DISCIPLINA: 50 M LEĐNO   ŽENSKE
pruga prezime ime škola vrijeme bodovi
3 BRKIĆ FRANKA KORČULA 0:38.97 8
4 FRANIĆ ANA KORČULA 0:39.28 7
5 NJAVRO IVES GUNDULIĆ 0:41.25 6
DISCIPLINA: 50 M PRSNO ŽENSKE
pruga prezime ime škola vrijeme bodovi
4 FABRIS KARMEN KORČULA 0:37.60 8
3 NENADIĆ KATARINA GUNDULIĆ 0:38.38 7
5 FARAC ANA KORČULA 0:44.89 6
DISCIPLINA: 50 M DELFIN ŽENSKE
pruga prezime ime škola vrijeme bodovi
5 SESSA KATJA KORČULA 0:34.31 8
3 BENIĆ KATARINA GUNDULIĆ 0:36.64 7
4 SARDELIĆ TINA KORČULA 0:37.09 6
DISCIPLINA: 4X50 M MJEŠOVITO ŽENSKE
pruga prezime ime škola vrijeme bodovi
4 KORČULA 2:27.50 8
5 GUNDULIĆ 2:38.40 7
DISCIPLINA: 4X50 M SLOBODNO ŽENSKE
pruga prezime ime škola vrijeme bodovi
4 KORČULA 2:27.21