Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT PLIVANJE
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG ŠPORTA BAZEN DBK
5. VODITELJ- DOMAĆIN MARTIN BOGOJE
6. DATUM NATJECANJA 06.01.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 07.01.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 4
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 36
11. IME I PREZIME SUDACA ANDREJ DROBBAC

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE BOD NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. MARINA DRŽIĆA 60 VIDRA SANDRA TOŠOVIĆ MARKO BALETIN, ZVONIMIR PERIĆ, FRAN GARVAN, PATRIK KOLAK, VLAHO PAVLIĆ, PAULO BRAĆ, BRUNO DAMIĆ, ROKO ZVONE, ANDRIJA CETINIĆ
2. LAPAD 59 PETKA Hadžira Brković ANTUN KLJUNAK, DAVOR PAVIŠA, ANTON GLANZ, MAURO DI LEO, MARKO MEŠTROVIĆ, MARO ŠUŠIĆ, LOVRO BOROVINA, JURAJ BARČOT
3. IVANA GUNDULIĆA 42 GUNDULIĆ KARMELA NIKOLIĆ PRKAČIN MARKO OBRADOVIĆ, JOSIP TOLJA, KRISTIJAN ĐIKOVIĆ, LEO GOJAN, MARO BANIĆ, VLAHO NENADIĆ, IVAN KISIĆ, NIKOLA BENIĆ, LUKA CURIĆ
4. PETRA KANAVELIĆA 28 KORČULA ADRIANA BARČIĆĆ TONI GRBIN, VJEKOSLAV FABRIS, JAKOV BRČIĆ, LEO FIDER, MAXIM NOAH VUČKOVIĆ, VITO SARDELIĆ, TONI MOZARA, VITO FAVRO, IGOR KRSTULOVIĆ

 

 

                                                                                                                    Potpis domaćinavoditelja:

 

POREDAK 1 3 2
DISCIPLINA KORČULA LAPAD GUNDULIĆ DRŽIĆ
SLOBODNO 6 8 4 7
2 3 1 5
LEĐNO 3 7 8 6
2 5 1 4
PRSNO 7 6 2 8
4 5   3
DELFIN 4 6 7 8
2 5   3
MJEŠOVITO 6 7 5 8
SLOBODNO 6 7   8
UKUPNO 42 59 28 60
POREDAK 3 2 4 1

 

NATJECANJE ŠŠD OSNOVNIH ŠKOLA- PLIVANJE
DISCIPLINA: 50 M SLOBODNO   MUŠKI
pruga prezime ime škola vrijeme bodovi
7 KLJUNAK ANTUN LAPAD 0:27.62 8
3 PERIĆ ZVONIMIR DRŽIĆ 0:27.79 7
6 MOZARA TONI KORČULA 0:28.06 6
4 KOLAK PATRIK DRŽIĆ 0:28.19 5
2 KISIĆ IVAN GUNDULIĆ 0:29.59 4
8 PAVIŠA DAVOR LAPAD 0:32.75 3
5 FAVRO VITO KORČULA 0:34.88 2
1 CURIĆ LUKA GUNDULIĆ 0:36.18 1
DISCIPLINA: 50 M LEĐNO   MUŠKI
pruga prezime ime škola vrijeme bodovi
6 NENADIĆ VLAHO GUNDULIĆ 0:33.65 8
3 ŠUŠIĆ MARO LAPAD 0:37.03 7
8 PAVLIĆ VLAHO DRŽIĆ 0:37.94 6
4 MEŠTROVIĆ MARKO LAPAD 0:38.53 5
7 BRAĆ PAULO DRŽIĆ 0:39.41 4
1 BRČIĆ JAKOV KORČULA 0:39.97 3
2 FIDER LEO KORČULA 0:43.35 2
5 OBRADOVIĆ MARKO GUNDULIĆ 0:43.81 1
DISCIPLINA: 50 M PRSNO MUŠKI
pruga prezime ime škola vrijeme bodovi
4 BALETIN MARKO DRŽIĆ 0:36.11 8
2 VUČKOVIĆ MAXIM NOAH KORČULA 0:36.80 7
8 DI LEO MAURO LAPAD 0:41.03 6
7 GLANZ ANTON LAPAD 0:44.37 5
1 SARDELIĆ VITO KORČULA 0:44.87 4
3 DAMIĆ BRUNO DRŽIĆ 0:44.94 3
6 BENIĆ NIKOLA GUNDULIĆ 0:45.66 2
5 ĐIKOVIĆ KRISTIJAN GUNDULIĆ NN
DISCIPLINA: 50 M DELFIN MUŠKI
pruga prezime ime škola vrijeme bodovi
6 GARVAN FRAN DRŽIĆ 0:31.73 8
4 TOLJA JOSIP GUNDULIĆ 0:32.30 7
1 BOROVINA LOVRO LAPAD 0:33.41 6
2 BARČOT JURAJ LAPAD 0:33.63 5
7 GRBIN TONI KORČULA 0:34.03 4
5 ZVONE ROKO DRŽIĆ 0:36.31 3
8 FABRIS VJEKOSLAV KORČULA 0:41.17 2
3 GOJAN LEO GUNDULIĆ
DISCIPLINA: 4X50 M MJEŠOVITO MUŠKI
Grupa 1
pruga prezime ime škola vrijeme bodovi
3 DRŽIĆ 2:16.12 8
4 LAPAD 2:19.12 7
5 KORČULA 2:21.50 6
6 GUNDULIĆ 2:21.67 5
DISCIPLINA: 4X50 M SLOBODNO MUŠKI
pruga prezime ime škola vrijeme bodovi
3 DRŽIĆ 2:05.28
4 LAPAD 2:06.38
5 KORČULA 2:31.51