Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT ODBOJKA
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž Ž
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA  
5. VODITELJ- DOMAĆIN MARTIN BOGOJE
6. DATUM NATJECANJA 06.02.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 07.02.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 4
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 4
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 53
11. IME I PREZIME SUDACA TEREZA MILOŠEVIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ MARIN DRZIC VIDRA MARINA RADIC PAULA MOJAS, MARIJA PLESLIC, MARA SILJE, LORA BARCOT, NORA GUSTIN, LARA FRANIC, IVA VLAHOVIC, PETRA MOJAS, KRISIA PRKACIN, KARLA LETO, ORSULA SKURIC, MARA FRANIC, KATARINA LUCIC, MARIS KRAJINA
2. OŠ ŽUPA DUBROVAČKA BRENUM NIKOLA MAKIVIĆ ENA MATUŠKO, TINA KRMEK, JOSIPA ĆORAK, ANA BURUM, ANDREA IVANOVIĆ, JOSIPA FRANIĆ, IVANA MASLAĆ, PETRA PLEŠTINA, BRANKA ZOVKO, VERONIKA ŠUNJIĆ, MIA RAGUŽ
3. OŠ IVANA GUNDULICA GUNDULICJ Z.URLIC NERA BALTA, ANTEA KONJUH, DALIJA STABILE, NIKOLETA TOMAS, MAJA MAKIVIC, MIHAELA FIOROVIC, MARTINA OBRADOVIC, ANAMARIJA MARKANOVIC, IMAN KURTOVIC, PETRA SUSIC, NINA MIOROVIC, ANKA MATEA STRAZICIC
4. OŠ JANJNA JANJINA NINO RAOS ANA LEVANAT, ANTONELA DANIČIĆĆ, NIKOLETA VITKOVIĆ, KATARINA PRIMORAC, ANTEA VATOVIĆ, KARLA KALAFATOVIĆ, FRANČESKA PRIMORAC, PETRA RAŠIĆ, MARTA ŽIVKUŠIĆ, IVONA KALAFATOVIĆ, DORA VATOVIĆ, NINA RUSKOVIĆ

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

OŠ “JANJINA”   – OŠ “ŽUPA DUBROVAČKA”               0:2

OŠ MARINA DRŽIĆA –  OŠ IVANA GUNDULIĆA         2:1

OŠ IVANA GUNDULIĆA – OŠ “JANJINA”                     2:0

OŠ MARINA DRŽIĆA – OŠ “ŽUPA DUBROVAČKA”    2:0

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT ODBOJKA
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž Ž
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA  
5. VODITELJ- DOMAĆIN IVA BUTIGAN
6. DATUM NATJECANJA 29.11.2017. I 14.12.2017.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 21.1.2017.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 5
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 5
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 63
11. IME I PREZIME SUDACA  

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ MARIN DRZIC VIDRA MARINA RADIC 1.PAULA MOJAS 2.MARIJA PLESLIC 3.MARA SILJE 4.LORA BARCOT 5.NORA GUSTIN 6.LARA FRANIC 7.IVA VLAHOVIC 8.PETRA MOJAS 9.KRISIA PRKACIN 10.KARLA LETO 11.ORSULA SKURIC 12.MARA FRANIC 13.KATARINA LUCIC 14.MARIS KRAJINA
2. OŠ IVANA GUNDULICA GUNDULICJ Z.URLIC 1.NERA BALTA 2.ANTEA KONJUH 3.DALIJA STABILE 4.NIKOLETA TOMAS 5.MAJA MAKIVIC 6.MIHAELA FIOROVIC 7.MARTINA OBRADOVIC 8.ANAMARIJA MARKANOVIC 9.IMAN KURTOVIC 10.PETRA SUSIC 11.NINA MIOROVIC 12.ANKA MATEA STRAZICIC
3. OŠ LAPAD PETKA M.VREĆA 1.PETRA DANIČIĆ 2.AMIKA JERINIĆ 3.NIKOL KRESIĆ 4.NINA JAKIĆ 5.MIA BAJURIN 6.EMA SUŠIĆ 7.LEONA RUNDO 8.ARIANA ĐURATOVIĆ 9.MARTINA GALOV 10.MARIJA KLEŠKOVIĆ 11.NIKA HAJDIĆ 12.MATEA DANIČIĆ 13.RINA GUGIĆ 14.MATEA BOGDANOVIĆ 15JOSIPA JOVIĆ
4. OS MOKOSICA OMBLA T.CARAVEIC 1.DOROTEA KOZIC 2.LAMIJA TUMBIC 3.ANTONIA LJUBAN 4.MARIJA FISER 5.IVANA BUPIC 6.LARA LUCIC-RAGUZ 7.KATARINA RAJKOVIC 8.RAMONA POPOVIC 9.MAGDALENA MARIC 10.NIKOLINA ZARAK 11.LARA BAROJE 12.DORA KAITNER
5. OŠ MARINA GETALDICA DOMAGOJ PAULINA BETE 1.KARLA PRKACIN 2.PETRA DEVCIC 3.MAGDALENA SIMUNOVIC 4.MARTA CAPUT 5.ANTONELA BRATINIC 6.MIA BARALIC 7.HANA HEBIB 8.IRA VASILJEVIC 9.IVONA KRISTOVIC 10.NORA ZANETIC
         

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

prvi krug  29.11. 2017.   OŠ Marina Držića

OŠ “Lapad”   – OŠ Ivana Gundulića                         2:0

OŠ “Lapad” –  OŠ Marina Getaldića                         2:0

OŠ Marina Držića – OŠ ” Mokošica”                        2:0     

OŠ Marina Getaldića – OŠ Ivana Gundulića            0:2

OŠ Marina Getaldića  – OŠ Marina Držića               0:2

drugi krug  12. 12. 2017.  OŠ “Lapad”

OŠ “Lapad” – “Mokošica”                                         0:2

OŠ Marina Držića – OŠ Ivana Gundulića                 1:2

OŠ “Mokošica” – OŠ Marina Getaldića                    2:0

OŠ Marina Držića – OŠ “Lapad”                              2:0

OŠ “Mokošica” – OŠ Ivana Gundulića                     0:2

 

 

Odbojka skupina Župa Konavle

Župa – Gruda 2:0 ( 25 :10 25:21 )

Župa – Cavtat 2:0 ( 25:15  25 :20 )

Gruda – Cavtat 2:0 ( 25:20 25:23 )

 

 

Odbojka za skupinu Pelješac.

Utakmice su odigrane na školskom igralištu Osnovne škole Ston.

Prijavljene su ženske ekipe učenica OŠ Janjina i OŠ Ston.

 

Postignuti su ovi rezultati:

Djevojčice:

OŠ Janjina – OŠ Ston 2:1 (16 – 25, 25-23, 6-15)

Pobjednik turnira je OŠ Janjina.