Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT KOŠARKA- ŽUPANIJSKO
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG ŠPORTA SŠ AKM PLOČE
5. VODITELJ- DOMAĆIN Martin Bogoje
6. DATUM NATJECANJA 1.2.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 1.2.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 3
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 29
11. IME I PREZIME SUDACA

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. Pomorsko-tehnička škola Pomorac Martin Sentić Lovro Putica,  Petar Koprivica, Luka Brbora, Vlaho Miljanić, Gabrijel Malekinušić, Antun Muhoberac, Marko Vučković, Leo Ivan  Vidojević, Luka Kovač, Patrik Vuletić, Maroje Burđelez, Ivan Tolja
2. Turistička i ugostitaljska škola Viktorija Luko Bijelić Filip Vujičić, Kristijan Zrno, Antonio Luić, Gabrijel Andrić, Niko Stasjuk, Marko Radulović, Stipe Županović
3. Gimnazija Metković Gimnazija Ivan Šprlje Karlo Bajo, Špiro Pačić, Stipe Marević, Lovre Laskač, Branimir Puljić, Bojan Knežić, Karlo Gašić, Domagoj Šimović, Filip Volarević
4.
 

 

REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

  1. kolo: Pomorac – Gimnazija 45:44
  2. kolo: Viktorija – Gimnazija 29:26
  3. kolo: Pomorac – Viktorija 49:28

 

 

                                           

                                                          

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2016.-2017.

1. SPORT KOŠARKA DUBROVNIK – A
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA
5. VODITELJ- DOMAĆIN IVA BUTIGAN
6. DATUM NATJECANJA 21.12.2017.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 22.12.2017.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 3
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 32
11. IME I PREZIME SUDACA

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. TURISTIČKA I UGOSITELJSKA ŠKOLA VIKTORIJA MATILDA CVJETKOVIĆ ĆOSIĆ,ANITA PROZMIĆ PUTICA,LUKO BIJELIĆ 1.LUKA PRNJAT 2.FILIP VUJIČIĆ3.LUKA MOROVOĆ 4.KRISTIJAN ZRNO 5.ANTONIO LUJIĆ 6.FILIP PROKIĆ 7.GABRIJEL ANDRIĆ 8.NIKO STASJUK 9.MARKO RADULOVIĆ 10.STIPE ŽUPANOVIĆ 11.ROKO VIODVIĆ 12.ANTUN TEPŠIĆ
2. POMORSKO-TEHNIČKA ŠKOLA POMORAC MARTIN SENTIĆ
3. GIMNAZIJA DUBROVNIK GIMNAZIJALAC VLAHO ZLOŠILO

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

               POMORSKA – TURISTIČKA                48:40

               GIMNAZIJA TURISTIČKA                   34:50                  

               GIMNAZIJA – POMORSKA               47:41

 

                                                                                                                   

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2016.-2017.

1. SPORT KOŠARKA DUBBROVNIK – B
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA
5. VODITELJ- DOMAĆIN IVA BUTIGAN
6. DATUM NATJECANJA 7.12.2017.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 10.12.2017.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 3
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 32
11. IME I PREZIME SUDACA

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. TURIS.I UGOSIT.Š. VIKTORIJA MATILDA CVJETKOVIĆ ĆOSIĆ,ANITA PROZMIĆ PUTICA,LUKO BIJELIĆ 1.LUKA PRNJAT 2.FILIP VUJIČIĆ3.LUKA MOROVOĆ 4.KRISTIJAN ZRNO 5.ANTONIO LUJIĆ 6.FILIP PROKIĆ 7.GABRIJEL ANDRIĆ 8.NIKO STASJUK 9.MARKO RADULOVIĆ 10.STIPE ŽUPANOVIĆ 11.ROKO VIODVIĆ 12.ANTUN TEPŠIĆ
2. EKON.I TRG.Š. C.HRVATSKA MARKO BUTIGAN 1.ANTONIO PETROVIĆ 2.DAMIR SARIĆ3.DOMAGOJ VULETIĆ 4.RICO DŽANKOVIĆ 5.TEO BARIŠIĆ 6.LUKA KIRIGIN 8.BOSKO PIJEVIĆ 9.KRUNOSLAV CURIĆ 10.MAROJE KOŠTRO 11.JAKŠA ĆIZMIĆ
3. M.ĐAČKI D. SŠ DOM MIRO BROZIĆ 1.DAVID kNJEVOD 2.NIKOLA LEŠAJA 3.IVAN LEON VIDOJEVIĆ 4.FILIP ŠTUK5.VLATKO POLJANIĆ6.MARIO BATINOVIĆ 7.ANTONIO VLATKO 8.PETAR HAJDIĆ 9.MIHAEL MATIĆ

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

               C.HRVATSKA-DOM             31:19

               VIKTORIJA-DOM                 35:27                  

                VIKTORIJA-C.HRVATSKA   40:34

 

Dolina Neretve

Danas je u Metkoviću održano natjecanje u košarci zamladiće (srednje škole)

 

Srednja škola Metković                39

Gimnazija Metković                      46

 

Utakmica odigrana u maloj dvorani Doma športova Ploča.