Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT KOŠARKA- ŽUPANIJSKO
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž Ž
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG ŠPORTA SŠ AKM PLOČE
5. VODITELJ- DOMAĆIN Martin Bogoje
6. DATUM NATJECANJA 1. 2.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 1. 2.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 2
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 1
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 18
11. IME I PREZIME SUDACA

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. SŠ FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA Ploča Ante Marević Klara Arar, Lucija Cvijanović, Katarina Lončar, Tea Franić, Alba Sarajlić, Mihaela Ružičanin, Nensi Štrbić, Kata Plećaš, Nora Mikulić
2. Gimnazija Dubrovnik Gimnazijalac Vlaho Zlošilo Ida Haklička,  Matea Šišić,  Ana Vrbica,  Nikolina Goga, Leona Kristić,  Hana Dilberović, Petra Goga, Iva Ursić, Antares Jelčić, Karla Gabrieri

REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

 

  1. kolo: Gimnazijalac – Ploča 15:16

 

 

 

 

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2016.-2017.

1. SPORT KOŠARKA  DUBROVNIK
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž Ž
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA
5. VODITELJ- DOMAĆIN IVA BUTIGAN
6. DATUM NATJECANJA 7.12.2017.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 10.12.2017.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 3
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 34
11. IME I PREZIME SUDACA

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. GIMNAZIJA D. GIMNAZIJALAC V.ZLOŠILO MIRAN BAJRAMOVIĆ 1.LEONA KRISTIĆ 2.ANTARES JELČIĆ 3.DOLORES MIRKOVIĆ 4.LURA LONČARIĆ 5.HANA DILBEROVIĆ 6.IDA HAKLIČKA 7.MATEA ŠIŠIĆ 8.NIKOLINA GOGA 9.KARLA GABRIERI 10.KARMEN KNEGO 11.LEONARDA MATEA MAZAREKIĆ 12.ANA VRBICA 13.IVA URSIĆ
2. TURIS.I UGOSTIT.Š. VIKTORIJA MATILDA CVJETKOVIĆ ĆOSIĆ,ANITA PRIZMIĆ PUTICA,LUKO BIJELIĆ 1.KARLA KUZMANIĆ 2.KRISTINA RADULOVIĆ 3.IVANA VULETIĆ 4.OZANA MILIVOJEVIĆ 5.ĐANA ŠPARO 6.DORA REBRIĆ 7.ANA HAKLIČKA 8.ANAMARIJA PAPIĆ 9.PETRA MASLE 10.ANA NIKA ŠKURLA 11.REBECCA BEAZAKOEXEA
3. EKON.I TRG.Š C.HRVATSKA MARKO BUTIGAN 1.MARIJA KALAUZ 2.DUBRAVKA MARKOVIĆ 3.DARIJA TOMASOVIĆ 4.KLAUDIA LAZAREVIĆ 5.MIA DERANJA 6.NIKA MATUŠIĆ 7.PAULA JAPUNČIĆ 8.LEA MATIĆ 9.DORIS RADOŠEVIĆ 10.JOSIPA IVANOVIĆ

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

 

GIMNAZIJALAC- C.HRVATSKA      30:9

VIKTORIJA-C.HRVATSKA                30:23                     

GIMNAZIJALAC-VIKTORIJA            40:34      

 

Dolina Neretve

Danas je u Pločama održano natjecanje u košarci za djevojke (srednje škole)

 

Srednja škola fra A.K.Miošić Ploče    58

Gimnazija Metković                            6

 

Utakmica odigrana u maloj dvorani Doma športova Ploča.