Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT FUTSAL- ŽUPANIJSKO
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG ŠPORTA GOSPINO POLJE
5. VODITELJ- DOMAĆIN Boris Krstičević
6. DATUM NATJECANJA 30.01.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 1.2.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 4
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 4
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 37
11. IME I PREZIME SUDACA

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. Pomorsko – Tehnička Škola Pomorac Martin Sentić Andro Zarač,  Adriano Darrer, Pero Papac, Haron Džanković, Niko Ucović, Maroje Lazo, Luka Matić, Luka Mladin, Antonio Guljelmović, Toni Sentić
2. SŠ Andrije Kačića Miošića Ploča Ivan Žderić Marko Musulin, Martin Musulin, Luka Koludrović,Ante Medak, Vjeko Majstorović, David Dropulić, Andrej Vukosav, Domagoj Domić, Matej Radić, Marin Mateljak, Ante Šetka
3. Srednja škola Petra Šegedina Korčula Korčula Goran Barić Tomislav Šegedin, Borna Mažurana, Toni Skokandić, Ivan Ožić-Bašić, Andrija Filipović Grčić, Marko Kopić, Fillip Mažurana, Ivano Čepo, Dominik Đula, Tonko Kapiteli
4. Gimnazija Dubrovnik Gimnazijalac Vlaho Zlošilo Maroje Simoni, Mislav Glavinić, Mario Marinović, Matija Rendulić, Ante Oreč, Antonio Smrdelj, Matej Njirić, Nikola Ivičević
 

 

REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

polufinala: Gimnazijalac – Ploča1:4,  Pomorac – Korčula 3:2

za 3. mjesto: Gimnazijalac – Korčula 3:4

za 1. mjesto: Ploča- Pomorac 2:4

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT FUTSAL – GRADSKO
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA
5. VODITELJ- DOMAĆIN IVA BUTIGAN
6. DATUM NATJECANJA 20.11.2017.,   22.11.2017., 24.11.2017.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 8
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 8
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 😯
11. IME I PREZIME SUDACA ROBERT HAUSVICKA

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. POMOR.-TEHN. POMORAC M.SENTIĆ 1.NIKO UCOVIĆ 2.MAROJE LAZO 3.ANDRO ZARAČ  4.LUKA MATIĆ 5.LUKA MLADIN 6.ADRIANO LAVERR 7.MATEJ VIDAK 8.HARON DŽANKOVIC  9.STIJEPO ČUPIĆ 10.PERO PAPAC
2. GIMNAZIJA D. GIMNAZIJALAC V.ZLOŠILO 1.MAROJE SIMONI2.MISLAV GLAVINIĆ 3.MATIJA RENDULIĆ 4.MARIO MARINOVIĆ  5.ANTE OREČ  6.ORSAT KLJAJIĆ 7.ANTONIOSMREDELJ 8.BRUNO LONZA  9.MATEJ NJRIĆ  10.JOZO PAVLOVIĆ
3. TURIS.-UGOSTIT. VIKTORIJA M.CVJETKOVIĆ-ĆOSIĆ/A.PRIZMIĆ-PUTICA 1.TIN VIDAK 2.MATEO KUKRIKA 3.MATEO MILADIN 4.TONI SOLDIĆ 5.ROBERT REDŽEPAJ 6.DOMAGOJ SALAPIĆ 7.DOMINIK BOGDANOVIĆ 8.KARLO BONAVIL 9.MAROJE BANDUR 10.BOŽO PITAREVIĆ 11.MARINO VASIĆ
4. MUŠKI Đ.D. DOM B. BUKVIĆ/ M.MASLAĆ 1.ANTONIO VLATKO 2.VLATKO POLJANIĆ 3.PETAR HAJDIĆ 4.ŽELJKO KURAICA 5.ANTE FRANKOVIĆ  6.NIKOLA ĆEPO 7.PETAR MILIĆ  8.MLADEN RASTOČIĆ 9.JOSIP SRŠEN  10. IVAN BAZDAN
5. MEDICINSKA ŠK. SANITAS IVICA ČULAR 1.LEON MACANOVIĆ 2.DOMAGOJ KRNIĆ 3.JOSIP MARKIĆ 4.BRANIMIRLEDINIĆ 6.JOSIP TOŠIĆ 7.GABRIEL BOŠNJAK 8.LIKA MIJIĆ 9.ĐURO PULJIZEVIĆ 10.MIHAEL MATIĆ
6. EKON.-TRG. CRVENA HRVATSKA M.BUTIGAN 1.IVO MATIĆ 2.PETAR PEJIĆ 3.JURE ROKOVIĆ 4.MARIO FALCONI 5.NEVEN DADIĆ 6.MATEO PERGJONI 7.MARIN VLASIĆ 8.TONI GJAJA 9.TONI KLICAN 10.BRUNO GREGOV 11.IVAN PACE 12.LUKA MAZIĆ
7. PRIVATNA GIMN.D. CIPOLI DRAŽEN ŠPREM 1.VLAHO STANOVIĆ 2.ROMAN ROGIĆ CVINAR 3.BORIS IVANIŠ 4.JOSIP BULIĆ 5.BRUNO RADIĆ 6.VEDRAN SARIĆ 7.ANTONIO MENNEA 8.LUKA ĐUROVIĆ 9.ADRIJAN ILIN 10.LOREN ILIN
8. B.KLASIČNA G. RUĐER MARO PULIĆ 1.MIHO ZELEN 2.GABRIEL STANKOVIĆ 3.ORSAT MORETIĆ 4.STIJEPO KRISTOVIĆ 5.DUJE MRČELA 5.IVAN ZVONO 7.MARO BRBORA

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

SKUPINA  “C”            

MEDICINSKA-KLASIČNA                                     8:1     

MEDICINSKA-PRIVATN GIMN.                           5:1      

SKUPINA      “B”                                      

MUŠKI.Đ.D.-EKON.                                                  3:0                   

TUŠ-MEDICINSKA                                                   5:0

TUŠ-MUŠKI Đ.D.                                                       4:1

SKUPINA”A”

POMORKSA-TUŠ                                                      5:2      

GIMNAZIJA-TUŠ                                                      3:1

POMORSKA-GIMNAZIJA                                       3:1

POREDDAK

  1. POMORSKA
  2. GIMNAZIJA
  3. TURISTIČKA

 

OPĆINSKO NATJECANJE U FUTSALU ZA MLADIĆE , SREDNJE ŠKOLE, GRUPA NERETVA

SŠ. METKOVIĆ  – SŠ OPUZEN                     7-1

SŠ PLOČE     – GIMNAZIJA  METK.             4-2

GIMNAZIJA MTK.-SŠ OPUZEN                   5-2

SŠ PLOČE     – SŠ METKOVIĆ                       4-3

 

POREDAK

 

  1. SŠ PLOČE
  2. SŠ METKOVIĆ
  3. GIMNAZIJA METKOVIĆ
  4. SŠ OPUZEN