Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT STOLNI TENIS – ŽUPANIJSKO
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MARTIN BOGOJE
6. DATUM NATJECANJA 18.12.2017.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 20.12.2017.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 4
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 6
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 16
11. IME I PREZIME SUDACA VLAHO ZLOŠILO

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ CAVTAT CAVTAT JURICA PRPIĆ JURAJ HRĆAN, ANDREJ HRĆAN
2. OŠ VELA LUKA VAL LENKO DRAGOJEVIĆ IVAN DRAGOJEVIĆ, DUJE PRIŽMIĆ, PETAR ŽUVELA, IVAN BARČOT
3. OŠ OREBIĆ OREBIĆ DINO ŠPALETA PATRIK MARIĆ, IVAN OPAČAK, VITO NJAKARA, LUKA KOPIĆ
  OŠ FRA ANTE GNJEČA STAŠEVICA STAŠEVICA IVOR ŠIMUNOVIĆ MARKO, KRISTIJAN JOVICA, STIPA KOŽIĆ, JOSIP KUŽIĆ, JOSIP DROPULIĆ

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

CAVTAT – OREBIĆ                       3 : 2

VELA LUKA – STAŠEVICA          3 : 0

OREBIĆ – STAŠEVICA               3 : 0

CAVTAT – VELA LUKA                3 : 2

CAVTAT : STAŠEVICA                 3 : 0

OREBIĆ – VELA LUKA               2 : 3

 

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT STOLNI TENIS – GRAD DUBROVNIK
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MARTIN BOGOJE
6. DATUM NATJECANJA 18.12.2017.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 20.12.2017.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 3
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 112
11. IME I PREZIME SUDACA VLAHO ZLOŠILO

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ CAVTAT CAVTAT JURICA PRPIĆ JURAJ HRĆAN, ANDREJ HRĆAN
2. OŠ GRUDA KONAVLE PATRICIJA UROŠ PENDO ANTUN PENDO, DOMINIK ZGLAV, MATKO ZVRKO, MARKO MARASOVIĆ
3. OŠ ANTUNA MASLLE VRTOVI SUNCA TIHANA RUSO CVILINDER MIHAEL MILOŠEVIĆĆ, MATEO LUČIĆ, MATEO BOŠKOVIĆ, MARKO BADINIĆ

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

CAVTAT – GRUDA        3 : 0

CAVTAT – ORAŠAC       3 : 0

GRUDA – ORAŠAC         3 : 0

NERETVA

30.11.2017.

Prijavile su se dvije ekipe u kategoriji dječaka (OŠ fra Ante Gnječa Staševica i OŠ don Mihovila Pavlinovića Metković),. Odigrali smo na Staševici a rezultat je bio 3 – 0 za OŠ fra Ante Gnječa Staševica.

kod curica nije bilo prijavljenih ekipa