Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT ATLETIKA
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž Ž
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA MAKARSKA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MARTIN BOGOJE
6. DATUM NATJECANJA 27.10.2017.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 9
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 9O
11. IME I PREZIME SUDACA DAMIR JUKIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ IVANA GUNDULIĆA ŠŠD GUNDULIĆ KARMELA NIKOLIĆ PRKAČIN JOSIPA HABIJAN, LEA ANĐUŠIĆ, MATEA FRANUŠIĆ, GABRIELA NJIRIĆ, MARTINA RAKIĐIJA VELAGIĆ, DALIJA STABILE, MARTA MUSLADIN, ANTEA KONJUH, NIKOLETA TOMAŠ, LETICIJA GRILEC, PETRA SUŠIĆ
2. OŠ VELA LUKA ŠŠD VAL LENKO DRAGOJEVIĆ PETRA DRAGGOJEVIĆ, ROSE MIKULANDRA, LUCIJA USMIANI, KATARINA PADOVAN, MARINA BURMAS, MIRELA DRAGOJEVIĆ, KARLA ŠEPAROVIĆ, LUCIJA DRAGOJEVIĆ, JOSIPA BURMAS, TEA TABAIN
3. OŠ BLATO ŠŠD BLATO GORDANA ŠEPAROVIĆ IDA FARAC, KATARINA ŠEPAROVIĆ, NIKA GAVRANIĆ, HELENA KOŽUL, ANTONIA KUNJAŠIĆĆ, TINA BUŠKARIOL, SABINA PERKOVIĆ, MIA ŠEPAROVIĆ, TAMARA MARINOVIĆ
4. OŠ DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA METKOVIĆ ŠŠD GUSAR NINO ŠEŠELJ MARTA VIDOVIĆĆ, ANA MEDAK, LEA MEDAK, EMANUELA ŠIMOVIĆ, JELENA VIDOVIĆ, LAURA SUŠAK, IVA MARKIĆĆ, MATEA BEBIĆ, LUKRECIJA KRSTIČEVIĆ
5. OŠ LAPAD ŠŠD PETKA HADŽIRA BRKOVIĆ MARIJA MOZARA, MATEA DANIČIĆ, NIKA ČURLIN, MARTINA BATINA, LARA MILOSLAVIĆ, IVA ANA LONČARIĆ, TEA IVANIŠEVIĆ, NIIKOLINA BATINA, KATARINA MRVALJ, PETRA CURIĆĆ
6. OŠ MARINA GETALDIĆA ŠŠD DOMAGOJ ZORAN SEKULIĆ NIKA GRLJEVIĆ, LAMIJA ZUBOVIĆ, ZOE TOLJ, MARIJANA KRISTE, ANTONELA BBRATANIĆ, IRA VASILJEVIĆĆ, EMA BRKOVIĆ, LEONA PRALAS, LUKRECIJA ĐANOVIĆ, MIA BARALIĆ,
7. OŠ OREBIĆ ŠŠD OREBIĆ TAMARA MILINA MARIJANA BRKIĆ, PATRICIA KORDIĆ, VERONIKA VICELIĆ, MARTINA MARKOVIĆ, LARA MARIS PLEŠA, PETRA ROSO, KARMEN JANA ŠESTANOVIĆ, NIKOLINA JURAKOVIĆĆ, LEA JELINIĆ, LANA SARDELIĆ
8. OŠ ŽUPA DUBROVAČKA ŠŠD BRENUM VIDE VLAHIĆ NIKOLINA ŠILJEŽAR, NIKA MILOSLAVIĆ, KARLA ŠANTIĆ, PETRA PLEŠTINA, MARGARETA BENIĆ, IVANA MASLAĆ, PETRA MARČINKO, NIKA TOMŠIĆ
9. OŠ GRUDA ŠŠD KONAVLE MARIO MILIČIĆ ANTONELA DJAKOVIĆ, ANA MILOGLAV, MIHAELA BEĆIR, MARIJANA ĐUKA, PAULA JAKOBOVIĆ,KARLA BURĐELEZ, LARA VIKTORIJA ILIĆ, KATARINA PRLENDA
BODOVI PO DISCIPLINAMA
ŠK – KLUB ŠKOLA DISCIPLINE
100 300 600 DALJ VORT. VIS KUG. 100-200-300-400 UKUPNO MJESTO
GUNDULIĆ IVANA GUNDULIĆA 5 9 8 1 9 8 9 18 67 1
VAL VELA LUKA 7 8 9 6 6 9 5 14 64 2
BLATO BLATO 9 6 6 9 8 5 6 12 61 3
GUSAR METKOVIĆ 8 5 7 2 5 7 3 16 53 4
PETKA DUBROVNIK 2 4 4 5 7 3 4 10 39 5
DOMAGOJ DUBROVNIK 4 7 5 4 4 2 8 2 36 6
OREBIĆ OREBIĆ 3 2 1 8 3 6 2 6 31 7
BRENUM ŽUPA DUBROVAČKA 1 3 3 3 2 0 7 8 27 8
GRUDA GRUDA 6 1 2 7 1 4 1 4 26 9

 

REZULTATI