Rezultati natjecanja od 2008. do 2017. godine su OVDJE

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT ATLETIKA
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA MAKARSKA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MARTIN BOGOJE
6. DATUM NATJECANJA 27.10.2017.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 8
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 😯
11. IME I PREZIME SUDACA DAMIR JUKIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. OŠ DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA METKOVIĆ ŠŠD GUSAR NINO ŠEŠELJ MIHOVIL BEBIĆ, IVAN CVITKOVIĆ, STIPE BATINOVIĆ, MARIN VUČKOVIĆ, MARIN ROGLIĆ, ROKO GOLEMAC, DAVID ŠIMOVIĆ, GABRIJEL VOLAREVIĆ, NIKOLA UJDUR
2. OŠ BLATO ŠŠD BLATO GORDANA ŠEPAROVIĆ JOSIP ŠIMUNOVIĆ, ANTONIO SARDELIĆ, TONI ŠEPAROVIĆ, NIKOLA BAČIĆĆ, MATE BAČIĆ, PETAR DONJERKOVIĆĆ, MARKO BOSNIĆ, FRANO ŽUVELA, BRUNO ŽUVELA, JURE ANDRIJIĆ
3. OŠ LAPAD ŠŠD PETKA HADŽIRA BRKOVIĆ FRANO MAŠTRAPA, MATO KAPOVIĆ, LEO LJUBENKO, MATEJ RADOVIĆĆ, JAKOV VUJIČIĆ, MARO VATOVIĆ, LOVRO BBOROVINA, LUKŠA STABILE, MATEJ BBRAJKOVIĆ
4. OŠ MOKOŠICA ŠŠD OMBLA IVAN PRCE MIHAEL DABO, NOA MILETIĆ, BRUNO GRČIĆ, JOSIP ĐURIĆ, IVAN GRLJEVIĆ, LEO ŠIMUNOVIĆ, JAKOV JADRIJEVIĆ, NEDJELJKO LJUBAN, LUKŠA RADIŠ, IVAN PETROVIĆ
5. OŠ VELA LUKA ŠŠD VAL LENKO DRAGOJEVIĆ MLADEN TABAIN, LEO ZLOKIĆ, VITO PRIŽMIĆ, MATEO ŽANETIĆ, MARKO SURJAN, PETAR ŽUVELA, NIKOLA ŠEPAREVIĆ, ROKO ĐUDERIJJA, SANDRO KINĐERSKI
6. OŠ MARINA GETALDIĆA ŠŠD DOMAGOJ ZORAN SEKULIĆ BRUNO MURATTI, ROBERT FIORENINI, IVAN LALE, ROKO ROCA, ROKO TURK,, PATRIK SINIŠTAJ, ANDRO REŽIĆ, DAVID ŽAKULA
7. OŠ GRUDA ŠŠD KONAVLE MARIO MILIČIĆ LUKA FIOROVIĆ, DENIS KOLIĆĆ, IVO VUKIĆ, JOSIP GRGIĆ, VLAHO KOLIĆĆ, PERO BJELOŠŠ, JOSIP TRKOVIĆ, DOMAGOJ MILOGLAV, LAUREN BALETIĆĆ, LUKA PULIĆ
8. OŠ OREBIĆ ŠŠD OREBIĆ DINO ŠPALETA IVAN JULIO PAMIĆ, NARDO MIRKO, KARLO PAMIĆ, DANIJEL PAVIĆ, NIKŠA PAVIĆ, LUKA MARTINOVIĆ, VID KAPITELI, JAKOV PETRIČEVIĆ, MATO BOGDAN, LUKA BOGOJE

BODOVI PO DISCIPLINAMA

R.br. ŠK – KLUB ŠKOLA DISCIPLINE
100 300 800 DALJ VORT. VIS KUG. 100-200-300-400 UKUPNO MJESTO
1 GUSAR METKOVIĆ 6 6 7 8 7 1 8 16 59 1
2 BLATO BLATO 8 8 2 3 6 7 5 12 51 2
3 PETKA LAPAD 1 1 8 7 8 8 6 10 49 3
4 OMBLA MOKOŠICA 3 3 5 4 5 5 7 14 46 4
5 VAL VELA LUKA 7 7 6 2 2 3 3 8 38 5
6 DOMAGOJ GETALDIĆ 5 5 4 1 4 6 2 2 29 6
7 GRUDA GRUDA 4 4 3 5 1 2 4 6 29 7
8 OREBIĆ OREBIĆ 2 2 1 6 3 4 1 4 23 8

 

REZULTATI