IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT RUKOMET ŽUPANIJSKO
2. OŠ / SŠ OSNOVNA ŠKOLA
3. M / Ž MUŠKARCI
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG SPORTA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MIHAELA PAVLOVIĆ
6. DATUM NATJECANJA 26.3.2018
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 26.3.2018
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 3
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 3
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 39
11. IME I PREZIME SUDACA GLAVINIĆ / CAREVIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. O.Š.LAPAD PETKA MARKO GILJAČA Luka Aletić, Franko Agatić, Ivan Alamat, Andrija Bandur, Anton Glanc, Lukša Stabile, Đivo Skvrce, Lovro Borovina, Jakov Vujčić, Ivan Bogdanović, Matija Gabrieri, Antun Kljunak, Mato Kapović
2. O.Š.STJEPAN RADIĆ PREDOLAC KATICA VIŠTICA Karlo Crnčević, Luka Komazni, Fran Brečić, Josip Ćulum, Dario Zlojić, Roko Puhalović, Gabrijel Obradović, Antonio Bulum, Mateo Obrvan, Domagoj Grejić, Marko Vladimir, Ante Medić, Pero Vuletić, Mate Batinović
3. O.Š.MIHOVIL PAVLINOVIĆ GUSAR DALIBOR MATELJAK / NINO ŠEŠELJ Roko Brečić, Luka Begić, Mihovil Bebić, Josip Kežić, Zdravko Jelinić, Marko Cvitković, Nikola Vučić, Marko Jakić, Antonio Tošić, Marko Dodig, Petar Marević, Ante Barišić, Mihael Ujdur, Ivan Mateljak

 

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

 

½ O.Š.M.Pavlinović 10:15 O.Š.Lapad
½ O.Š. M.Pavlinović 15:16 O.Š.S.Radić
FINALE O.Š.Lapad (18)17:17 O.Š.S.Radić