IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT ODBOJKA- ŽUPANIJSKO
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž M
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG ŠPORTA SŠ AKM PLOČE
5. VODITELJ- DOMAĆIN Martin Bogoje
6. DATUM NATJECANJA 16.2.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 16.2.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 5
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 4
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 60
11. IME I PREZIME SUDACA NIKOLA MAKIVIĆ

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. Gimnazija Dubrovnik Gimnazijalac Vlaho Zlošilo MAROJE SIMONI, MISLAV GLAVINIĆ, MATIJA RENDULIĆ, PAOLO STABILE, MIHOVIL ŠOŠTARIĆ, MISLAV MOJAŠ, LEON KOŽUL, IVAN MARKOVIĆ, ŽAN RIHA, FILIP KRŽIĆ, ORSAT KLJAJIĆ
2. Pomorsko-tehnička škola Pomorac Martin Sentić BRUNO KNEGO, LUKA ŽUTIĆ, IVAN TOLJA,, LUJO DOMAĆIN, MARIO VUKOVIĆ, VLAHO MIŠIĆ, MARIJO OBROVAC, MATEJ HRTICA, MIKOLA DANIČIĆ, MARIN RAJIČ, PETAR ŠILJEŽAR, LOVRO PUTICA
3. Turistička i ugostitaljska škola Viktorija Luko Bijelić ROKO VIDOVIĆ, FILIP VUJAČIĆ, MATEO CRNČEVIĆ, LEO FIOROVIĆ, LOVRO MIKULIĆ, GABRIJEL ANDRIĆ, ANTUN TEPŠIĆ, IVAN BONIĆ, MARIO PLANA, LUKA LONAC, LUKA PRNJAT, NIKO STASJUK, DOMAGOJ SALAPIĆ
4. Muški đački dom Dubrovnik DOM BOŠKO BUKVIĆ JOSIP JEIĆ, NIKOLA VUJIČIĆ, JOSIP MARKIĆ,, PETAR HAJDIĆ, FILIP ŠIMUN ŠTUK, TONI RAŠIĆ, ŽELJKO KURAICA, ANTONIO VLATKO, MLADEN BUNOZA, NIKOLA ČEPO, JAKOV DALMATIN
  Dubrovačka privatna gimnazija CIPOL DRAŽEN ŠPREM BORIS IVANIŠ, ROMAN ROGIĆ CVINAR, LEO CUKROV, ANTONIO MENNEA, JAKOV VUKUŠIĆ, LUKA ĐUROVIĆ,, ADRIJAN ILIN, LOREN ILIN

 

REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

Turistička i ugostiteljska škola Dbk – Dubrovačka privatna gimnazija                2 : 0 (25:14; 25:12)

Gimnazija Dubrovnik – Muški đački dom Dubrovnik                                                           2 : 0 (25:16; 25:20)

Pomorsko-tehnička škola Dbk – Turistička i ugostiteljska škola Dbk                   2 : 1 (24:26, 25:18; 15:12)

Pomorsko-tehnička škola Dbk – Gimnazija Dubrovnik                                          0 : 2 (19:25; 18:25)