IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT FUTSAL-ŽUPANIJSKO
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž Ž
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA ŽUPANIJSKI SAVEZ ŠKOLSKOG ŠPORTA GOSPINO POLJE
5. VODITELJ- DOMAĆIN Boris Krstičević
6. DATUM NATJECANJA 30.01.2018.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA 1. 2.2018.
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 2
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 1
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 20
11. IME I PREZIME SUDACA

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. SŠ fra Andrije Kačića Miošića Ploča Ivan Žderić Lara Ana Šešelj, Michelle Atanasov, Klara Arar, Alba Sarajlić, Mihaela Ružičanin, Magdalena Batinović, Emanuela Milošević, Anamarija Nikolac, Josipa Oršulić, Katarina Lovrić
2. Turistička i ugostiteljska škola Viktorija Matilda Cvjetković – Ćosić  Ivana Vatović, Kristina Radulović,  Laura Majer,  Ozana Milojević,   Anamarija Papić,  Sara Magaš,   Ana Haklička,  Marija Slobođan, Rebecca Radić Beazekoxea, Nika Butigan

 

REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

za 1. mjesto: Ploča – Viktorija 1:1, nakon kaznenih udaraca 4:3

 

 

 

IZVJEŠTAJ S  NATJECANJA  2017.-2018.

1. SPORT FUTSAL – GRADSKO
2. OŠ / SŠ
3. M / Ž Ž
4. NAZIV ŠKOLE DOMAĆINA
5. VODITELJ- DOMAĆIN MARTIN BOGOJE
6. DATUM NATJECANJA 14.12.2017.
7. DATUM SLANJA IZVJEŠTAJA
8. BROJ EKIPA NA NATJECANJU 5
9. BROJ ODIGRANIH UTAKMICA 8
10. UKUPAN BROJ DJECE NA NATJECANJU 5O
11. IME I PREZIME SUDACA ROBERT HAUSVICKA

 

KONAČNI POREDAK:

mj. NAZIV ŠKOLE NAZIV ŠSDa VODITELJ SASTAV EKIPE:
1. TURIS.-UGOSTIT. VIKTORIJA M.CVJETKOVIĆ-ĆOSIĆ/A.PRIZMIĆ-PUTICA OZANA MILOJEVIĆ, KRISTINA RADULOVIĆ, ANAMARIJA PAPIĆ, LAURA MAJER, ANA HAKLIČKA, IVANA VATOVIĆ, MARIJA SLOBOĐAN, SARA MAGAŠ
2. EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA DUBBROVNIK CRVENA HRVATSKA MARKO BUTIGAN LEA MATIĆ, MARIJA KALAUZ, DARIJA TOMOVIĆĆ,, MIA DERANJA, ZRINKA BENIĆ, DUBRAVKA MARKOVIĆ, KARMEN OGRESTA, LUCIJANA KRESIĆ, NIKOLINA ZELEN, MAJA MARKOVIĆ, JOSIPA IVANOVIĆ
3. GIMNAZIJA D. GIMNAZIJALAC VLAHO ZLOŠILO KARLA VUČETIĆ, MATEA ŠIŠIĆ, MIA JOVIĆ, IDA HAKLIČKA, ANA DELEVSKI, ANDREA ŠULJAK, LEONA KRISTIĆ, KARLA GABRIERI, HANA DILBEROVIĆ, IVA KOJAKOVIĆ, VALENTINA SURJAN, IVANA IVANIŠ
4. MEDICINSKA ŠKOLA DUBROVNIK SANITAS IVICA ČULAR LUCIJA CRNČEVIĆ, LAURA KLEŠKOVIĆ, MATEA ZELEN, LINA BRAICA, SARA MUNITIĆ, MIHAELA ANTOLOVIĆ, NIKOLETA KALINIĆĆ, BBOŽENA PRKUT, KATARINA MENALO, DORA ŠPRLJE
5. KLASIČNA GIMNAZIJA RUĐERA BOŠKOVIĆA S PRAVOM JAVNOSTI RUĐER MARO PULIĆ KARLA STRAŽIČIĆ, REBECCA POPOVIĆ, MARIJA KITIN, PETRUNJELA PAVIĆ, LUCIANA LONAC, LUCIANA MILOJEVIĆ, LUCIJA ĆURLIN, ANĐELA PRKAČIN

ŽDRIJEB (SKUPINE) I REZULTATI ODIGRANIH SUSRETA:

GIMNAZIJA – KLASIČNA                                      1:0     

MEDICINSKA – EKONOMSKA                             2:2   3:4              

TURISTIČKA –  GIMNAZIJA                                 5:3                   

EKONOMSKA – TURISTIČKA                              1:3

 

 

Danas je u Pločama održano natjecanje u futsalu za djevojke srednja škola.Rezultat utakmice:

 

Srednja škola fra A.K.Miošića Ploče            3 (1)

Srednja škola Opuzen                                    0 (0)

 

Susret održan u Domu Sportova Ploča.